Facebook Google+ Twitter

Wzięty zakładnik w siedzibie Discovery Channel

Najprawdopodobniej uzbrojony napastnik wziął co najmniej jednego zakładnika w siedzibie telewizji Discovery Channel w stanie Maryland. Mężczyzna może mieć przy sobie bombę. Rozpoczęto rozmowy z napastnikiem, SWAT czeka w gotowości.

http://www.youtube.com/watch?v=8Gt3snpFm2E / Fot. fot. screenLokalna policja poinformowała, że uzbrojony mężczyzna przepasany ładunkami wybuchowymi wtargnął do siedziby Discovery Channel w Silver Spring w stanie Maryland. Pował pracownika stacji telewizyjnej i znajduje się w hallu wejściowym. Cała sytuacja jest obserwowana przez policję za pomocą zainstalowanych w budynku kamer przemysłowych.

Cała okolica jest ewakuowana, w tym okoliczna szkoła. W budynku zdaniem pracownicy Discovery Lisa Lucas, jest jeszcze wiele osób poukrywana w swoich biurach. Ruch uliczny w pobliżu budynku jest zamknięty.


Napastnikiem jest prawdopodobnie James Jay Lee. Wcześniej protestował wielokrotnie przed siedzibą Discovery Channel. Jest on azjatyckiego wyglądu, co by potwierdzało relacje świadków.

On ma na sobie coś co wygląda jak pas z ładunkami wybuchowymi - poinformował media kapitan Paul Starks. Trwają negocjacje z porywaczem. Na sygnał wejścia do budynku czeka jednostka specjalna SWAT. Zdaniem telewizji ABC, do budynku weszło kilku medyków z noszami.

Źródło:
FOX 5 Washington

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.