Facebook Google+ Twitter

WZOROWY CYDR na Warszawskich Targach Designu WZORY

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-05-22 16:31

Cydr Lubelski sponsorem Warszawskich Targów Designu WZORY. W ramach wydarzenia „wzorowy” polski cydr zaprasza do orzeźwiającej, zielonej strefy na soczyste jabłka i chwilę relaksu.

WZORY promują najbardziej wartościowe zjawiska w polskim wzornictwie, najzdolniejszych projektantów i wyjątkowe koncepcje. Do współpracy przy trzeciej edycji targów, Organizatorzy zaprosili także Cydr Lubelski.

Długo wyczekiwane wydarzenie odbędzie się już 24 maja 2014 r. w Praskiej Drukarni przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie (godz. 11-23). W sobotę przestrzeń dawnych zakładów graficznych zajmie i zaaranżuje 250 młodych projektantów - tych o uznanej renomie, ale także jeszcze nieodkrytych. Pokażą produkty z takich dziedzin jak ekologia, food design, design dla dzieci, meble, szkło i ceramika, tekstylia, oświetlenie.

Z naturalnością, lekkością i świeżością przedsięwzięcia idealnie koresponduje Cydr Lubelski – orzeźwiający napój prosto z jabłka, który ugasi pragnienia wszystkich poszukujących inspiracji i aktualnych trendów. Na uczestników WZORÓW czekać będzie zielona strefa leżakowa Cydru Lubelskiego - najlepsze miejsce na chwilę wytchnienia podczas intensywnego zwiedzania.

CYDR NA WZÓR!
Przez całą sobotę postindustrialne wnętrza będą też areną wystaw, wykładów, warsztatów, zwieńczonych wieczornym koncertem Atanasa Valkova – kompozytora filmowego i producenta muzycznego. Po raz pierwszy w historii targów zostaną również przyznane nagrody za „Wzorowy projekt” oraz „Wzorowe stoisko”. A to wszystko we wzorowo–jabłkowym towarzystwie Cydru Lubelskiego.
(Natalia Kłosiewicz)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.