Facebook Google+ Twitter

Wzruszający list Marty Półtorak do Lee Richardsona

Marta Półtorak, prezes klubu PGE Marma Rzeszów, opublikowała dziś wzruszający list, skierowany do nieżyjącego Lee Richardsona.

Dzisiaj rano na oficjalnej stronie klubu PGE Marma Rzeszów, prezes Marta Półtorak opublikowała wzruszający list skierowany do zmarłego wczoraj zawodnika Lee Richardsona:

"Drogi Lee
Tragedii, która dotknęła Twoją Rodzinę, Kibiców i Twój Polski Klub, nie można wyrazić żadnymi słowami. Nikt z nas do końca nie wierzy w to, co się wydarzyło i kiedy po wypadku otrzymywaliśmy informacje o poważnym stanie zdrowia, to myślałam jak pomóc Ci w rehabilitacji. Ani przez moment nie pomyślałam o najgorszym.

Często pisałeś do mnie, komentując swoją jazdę, bo poprzedni sezon nie był najlepszy, a i teraz miałeś duże problemy ze sprzętem, staraliśmy się szukać rozwiązań. Bardzo cierpiałeś, że nie możesz pomóc swojej drużynie, tak jak byś chciał i do końca życia zapamiętam ten smutek w oczach, kiedy widzieliśmy się po zremisowanym meczu z Lesznem, a Ty wiedziałeś, że zawiodłeś Kibiców.
Byłeś związany z Rzeszowem, to był Twój Polski Klub i miejsce przez ostatnie lata. Zawsze taktowny, uśmiechnięty, pamiętam jak grałeś w piłkę ze swoimi synkami na stadionie przy Hetmańskiej, w Twoim Klubie.

W ostatni czwartek przyjechałeś na trening do Rzeszowa i tak bardzo cieszyliśmy się z trenerem, że dobrze Ci poszło, potwierdzeniem miał być mecz we Wrocławiu. Niestety los okazał się obrzydliwie brutalny.

Na ostatniego emaila nie zdążyłam Ci odpowiedzieć i już nigdy mi się to nie uda. Trudno opanować smutek, który dotknął nas wszystkich. Nawet nie przypuszczałeś, że masz tylu przyjaciół. Na ich ręce, Twojej Rodziny i Bliskich pragnę w imieniu własnym i Speedway Stal Rzeszów złożyć najszczersze wyrazy współczucia.
Marta Półtorak
"

Rzeszowscy kibice również nie mogą się otrząsnąć po śmierci zawodnika.
Za pośrednictwem forów i portali społecznościowych umawiają się, by zapalić pod stadionem znicze.

Dziś lekarz ze szpitala, w którym zmarł Richardson, ma wydać oświadczenie, dotyczące przyczyn śmierci zawodnika.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Kocham żużel , kiedyś marzyła mi się kar-jera ale nie udało się , czuje się tak jakby mnie to spotkało . Sercem jestem blisko jego rodziny .! Nasuwa się złote powiedzenie spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą . Jesteśmy tutaj na świecie tylko przechodniami , życie szybko przelatuje ? w porównaniu z wiecznością to bardzo krotki okres .! Cześć jego pamięci.!

Komentarz został ukrytyrozwiń
żużlowiec
  • żużlowiec
  • 14.05.2012 15:28

Umarła maszynka do robienia pieniędzy. Tylko tyle. Dla Pani Marty tyle tylko oznaczją żużlowcy. Nie łudźmy się, że Prezesi mają uczucia. To tzlko kasa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.