Facebook Google+ Twitter

Wzruszenia na koncertach Impresji Artystycznych w Ciechocinku

Współautorzy: Marta Wróbel

W środę na scenie Muszli Koncertowej w Ciechocinku usłyszymy pierwszy z czterech koncertów niepełnosprawnej młodzieży, która od kilkunastu dni dzięki Fundacji PRO OMNIBUS brała udział w warsztatach wokalnych.

 / Fot. M. WróbelKoncerty są ostatnim etapem muzycznego spotkania 50 utalentowanych niepełnosprawnych, którzy od 9 lipca szlifowali swe głosy pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej.
Już jutro od rana będzie można usłyszeć dźwięki muzyki "na żywo" Młodzi wokaliści przed występem będą mieli profesjonalne próby akustyczne, aby podczas koncertów wszystko wypadło jak należy.

Środowy koncert (23 lipca) jest koncertem inauguracyjnym podczas którego zaprezentują się artyści którzy mają więcej niż 23 / Fot. M. Wróbel lata i nie mogą brać udziału w części konkursowej festiwalu. Takie rozwiązanie cieszy, gdyż pozwala uczestniczyć w przedsięwzięciu tym niepełnosprawnym którzy nie brali nigdy udziału w tego typu wydarzeniach oraz tym, którzy już w konkursie nie biorą udziału. W czwartek (24 lipca) i piątek (25 lipca) zaplanowano koncerty konkursowe. Koncert Galowy (26 lipca) odbędzie się w sobotę i wystąpią w nim laureaci tegorocznego festiwalu jak i ci, którzy przypadli jakoś szczególnie jury do serca w latach ubiegłych. Natomiast niedziela (27 lipca) to dzień zwieńczenia Festiwalu, który zakończy się występem w Toruniu. Wszystkie koncerty rozpoczynają się o 19.00.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.