Facebook Google+ Twitter

X giełda oświatowa w Pruszkowie

W piątek, w hali pruszkowskiego Znicza odbyła się X giełda oświatowa, której celem było przedstawienie ofert szkół średnich i gimnazjów młodzieży kończącej szkoły podstawowe i gimnazja.

Przez targi przewinęło się mnóstwo uczniów, szukających swojej idealnej szkoły / Fot. Rafał NastarowiczW targach wzięło udział kilkanaście szkół z powiatów grodziskiego, pruszkowskiego oraz z Warszawy. W ramach giełdy odbyło się szkolenie pt. "Kształtowanie wizerunku placówki oświatowej" skierowane do dyrektorów oraz przedstawicieli szkół biorących udział w giełdzie jako wystawcy.

Nagrodę Zarządu Powiatu Pruszkowskiego za najlepszą prezentację szkoły zdobył Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Pruszkowie przy ulicy Gomulińskiego 2.

Szkoły „łapały” się różnych sztuczek, aby zachęcić do nauki właśnie u nich. Można było obejrzeć prezentacje aktorskie, piosenkarskie, sportowe oraz taneczne. Jedna ze szkół przygotowała pokaz mody, a na stoisku u innej można było zmienić fryzurę oraz pograć w gry komputerowe. Swoje stanowiska przygotowało również wojsko i straż miejska.
Dyrektor Zespółu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Pruszkowie wraz z przedstawicielami władz / Fot. Rafał NastarowiczKażdy z przybyłych mógł zmienić sobie fryzurę. / Fot. Rafał Nastarowicz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.