Facebook Google+ Twitter

X Łódzkie Targi Edukacyjne

Już po raz dziesiąty odbywają się w Łodzi Targi Edukacyjne. Oferta skierowana jest głównie do uczniów VI klasy szkoły podstawowej, III klasy gimnazjum i tegorocznych maturzystów.

Do hali Targów od samego rana ściągali uczniowie. | fot. B. StawowskiNa targach stoiska mają prawie wszystkie łódzkie licea i gimnazja oraz zespoły szkół ponadgimnazjalnych. Na maturzystów czekają przedstawiciele wyższych uczelni i szkół policealnych. Wybór jest duży i na pewno każdy znajdzie szkołę pasującą do jego oczekiwań.

Szkoły prześcigają się w sposobach na przyciągnięcie uczniów: pokazy, scenki, występy, ciekawe stroje, czy choćby nietypowa dekoracja stoiska to tylko niektóre z nich.

Także uczniowie promujący swoje szkoły zachęcają do nauki w ich placówce. - Miła atmosfera, wspaniali Stoisko XXIV LO | fot. B. Stawowskinauczyciele, matura zdana na sto procent. – mówią spotkane w hali uczennice XV LO.

– Nasza szkoła jest bezpieczna, nie ma przemocy czy "kocenia", bierzemy udział w konkursie „Szkoła bez przemocy” – opowiada Michał Grzelak z łódzkiego „Ekonomika”.


Nieco dalej, ma swoje stoisko XXIV Liceum Ogólnokształcące. - Stuprocentowa zdawalność matur, bardzo wysoki poziom nauki, wielu laureatów konkursów i olimpiad. Uczniowie czują się świetnie w naszej szkole – wymienia atuty tej szkoły Maciej Jaszczak. - Nasze liceum może zapewnić naprawdę lepszą przyszłość - dodaje.

Pierwszy dzień targów cieszył się dużą popularnością. | fot. B. Stawowski

Targi Edukacyjne potrwają do soboty. Dziś i jutro można je odwiedzać od 9 do 17, w sobotę od 9 do 14.

Zobacz fotoreportaż
 

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.