Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

755 miejsce

X Ogólnopolski Festiwal Karpiowy Karp festiwal 2014 już w marcu

Współautorzy: Marta Wróbel

W dnach 7-9 marca odbędzie się jubileuszowy X Ogólnopolski Festiwal Karpiowy Karp festiwal 2014.

 / Fot. http://www.markoz.pl/pilkarp.htmlImpreza trwać będzie w godz. od 10: 00 do 18: 00 w Zabrzańskiej Hali Widowiskowo-sportowej MOSiR ul. MATEJKI 6.

W planach imprezy są: testy wędzisk karpiowych oraz kompletnych zestawów, produkcja na żywo kulek proteinowych, wiązanie przyponów karpiowych, prezentacja pracy zestawów końcowych w wodzie, pokaz armatek do wystrzeliwania zanęty, konkursy rzutu kobrą oraz celność strzału procą, prezentacje multimedialne i prelekcje tematyczne w wykonaniu czołowych karpiarzy i Klubów Karpiowych, pokaz pracy elektronicznych systemów powiadamiania o braniu, wystawy fotogramów o tematyce karpiowej, pokazy filmów o tematyce karpiowej, spotkania i dyskusje ze znanymi karpiarzami / testerami /czy też prezentacja kompletnie wyposażonych stanowisk karpiowych w wykonaniu testerów renomowanych firm.

Festiwal Karpiowy jest częścią ogromnego przedsięwzięcia, które gromadzi rzesze ludzi związanych nie tylko z branżą wętkarską, pod nazwą Targi Markoz-System w skład, którego wchodzi: XIII Międzynarodowe Targi Wędkarstwa, Myślistwa, Militariów i Survivalu, Połowy i Łowy 2014 oraz X jubileuszowy Festiwal Karpiowy Karp Festiwal 2014.

Targi Markoz-System, w których trakcie odbędzie się jubileuszowy X Ogólnopolski Festiwal Karpiowy Karp Festiwal 2014 objęte są Patronatem Honorowym Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.