Facebook Google+ Twitter

X. Śląskie manewry Bytom 2014. Pokazy skoczków spadochronowych

Niedzielne spotkanie ze "Ślaskimi manewrami" rozpoczęło się od pokazów rekonstrukcji historycznych w wykonaniu Bractwa Kurkowego Grodu Zabrzańskiego i GRH "Kartacz" z Bielska-Białej. Zobaczyliśmy także w akcji skoczków spadochronowych.

1 z 22 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Mocnym akordem niedzielne pokazy rozpoczęli członkowie Bractwa Kurkowego Grodu Zabrzańskiego i Grupy Rekonstrukcji Historycznych Kartacz z Bielska-Białej. Fot. Piotr A. Jeleń
Mocnym akordem niedzielne pokazy rozpoczęli członkowie Bractwa Kurkowego Grodu Zabrzańskiego i Grupy Rekonstrukcji Historycznych Kartacz z Bielska-Białej. Fot. Piotr A. Jeleń

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Tak, parę kadrów, wymowny tytuł, a więc przypominajka niezła:) dziękuję i również pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

To zaledwie parę kadrów Pani Basiu, jeśli jednak wywołały chęć zmierzenia się ze skokiem lub skakaniem, to jestem pełen podziwu i serdecznie życzę realizacji zamiaru. Pozdrawiam i trzymam kciuki :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Piotrze, nawet Pan nie wie ile musiałam z tym walczyć. Kiedyś weszłam na Świnicę i tam się okazało. że mam taką przypadłość. Zejście Zawratem to według mnie (wtedy) to była walka o przeżycie :) Był wieczór, nadeszły chmury i miałam tzw mijankę z kimś idącym z dołu. Nie wiedziałam idąc tam, co mnie czeka. Do Zakopanego wróciłam o 1 w nocy. Długo potem myślałam , ale góry mnie zafascynowały i trzeba było walczyć z tym lękiem albo rezygnować. Wybrałam to pierwsze .To samo było z nurkowaniem ponieważ jako 10 letnia dziewczynka topiłam się w jeziorze. Poszłam na kurs i udało się. Teraz tak mnie korci skoczyć , oj jak korci wygrać kolejnym razem z własną słabością i poszybować...Dlatego tak przyciągnęło mnie do tych Pańskich zdjęć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Basiu życzę tej przyjemności, chociaż jestem zdziwiony tym strachem, gdyż z publikowanych materiałów na link należy przypuszczać, iż jest Pani pozbawiona leku wysokości :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiem Panie Piotrze, dopytywałam nawet. Marzę o tym i jednocześnie się boję. Jakoś tego strachu wyjątkowo nie umiałam dotąd pokonać. Może jak zakończę wszystkie ważne sprawy to sobie skoczę :) a co tam... Również pozdrawiam. Oglądanie tej galerii sprawiło mi przyjemność. Dziękuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Basiu, obecnie nawet dla nieobeznanych ze spadochroniarstwem skoki nie stanowią problemu, można skorzystać ze skoków tandemowych, pozdrawiam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Loty ze spadochronem, to jest moje marzenie :) ! Dziękuję za bardzo interesującą galerię.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.