Facebook Google+ Twitter

XI Kongres Ochrony Informacji Niejawnych i Biznesowych

W maju odbędzie się w Zakopanem kolejny Kongres Ochrony Informacji Niejawnych, Biznesowych i Danych Osobowych.

 / Fot. KSOIN
Kongres jest najważniejszym i najbardziej prestiżowym przedsięwzięciem organizacyjno-szkoleniowym w Polsce odbywającym się nieprzerwanie od 2005 roku. Jego organizatorem jest Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych z siedziba w Katowicach.
- Kolejny, XI Kongres to możliwość spotkania z wieloma wybitnymi gośćmi i ekspertami z zakresu ochrony informacji niejawnych, biznesowych i danych osobowych – informuje przesz KSOIN, Mieczysław T. Koczkowski. -To także okazja do dyskusji, bezpośredniej wymiany doświadczeń, uwag i wyjaśnienia wątpliwości dotyczących organizacji i funkcjonowania pionów ochrony, obowiązków i zadań kierowników jednostek organizacyjnych, pełnomocników ochrony, administratorów bezpieczeństwa informacji oraz współpracy i podziału kompetencji między nimi.
 / Fot. KSOIN
Zaproszenie skierowane jest do prezesów, dyrektorów, właścicieli firm, przedstawicieli organów administracji publicznej, pełnomocników i pracowników pionów ochrony, administratorów danych osobowych i bezpieczeństwa informacji, dyrektorów i pracowników pionów bezpieczeństwa, infrastruktury krytycznej i działów IT, a także innych osób interesujące się tą tematyką.

W roli wykładowców i ekspertów wystąpią wybitni naukowcy, praktycy i eksperci, przedstawiciele państwowych urzędów centralnych, w tym m.in.: przedstawiciele Kancelarii Prezydenta i Premiera RP, ABW, SKW, GIODO, NIK i KGP, pełnomocnicy ochrony z dużych jednostek organizacyjnych i firm o szczególnym znaczeniu dla gospodarki i obronności państwa.

Zwieńczeniem XI Kongresu będzie wydanie książki zawierającej materiały pokongresowe wraz z imiennym wykazem wszystkich uczestników.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.