Facebook Google+ Twitter

XI Międzynarodowa Wystawa Rolnicza w Bednarach

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-09-24 22:43

W dniach 25 - 28 września 2009 w Bednarach, k/Poznania, odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Rolnicza. Jest to najważniejsze wydarzenie w branży techniki rolniczej.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:NewHolland_TN70DA.jpg&filetimestamp=20080301195337Wystawa Agro Show organizowana jest w Bednarach koło Poznania, na terenie lotniska. Wystawa ta jest nie tylko największą jeśli chodzi o powierzchnię wystawową, ale także pod względem ilości wystawców, liczby wystawionych maszyn i urządzeń oraz liczby zainteresowanych osób. Podczas wystawy odbywają się premiery nowych ciągników, kombajnów i innych urządzeń rolniczych. Zainteresowani mogą dokładnie obejrzeć urządzenia, a także dowiedzieć się wszystkich szczegółów na ich temat. W prezentowanych ciągnikach, kombajnach i innych urządzeniach można nawet usiąść.

Oprócz różnego rodzaju urządzeń rolniczych na wystawie prezentowane są też nawozy, nasiona, środki ochrony roślin oraz innych pokrewnych branż.

Organizatorzy przypuszczają, że w tym roku liczba wystawców będzie podobna jak w poprzednim roku. W Agro Show w 2008 roku wzięło udział 610 wystawców, w tym 80 z zagranicy.

Wystawa będzie czynna w dniach 25 - 27 września 2009 w godzinach od 9 do 17 oraz 28 września w godzinach od 9 do 14. Wstęp na wystawę oraz miejsca parkingowe są bezpłatne. Dodatkowo każdy ze zwiedzających będzie mógł otrzymać nieodpłatnie Katalog wystaw. W nim można znaleźć szczegółowe informacje na temat wystawców oraz ich oferty.

Więcej informacji na stronie: http://www.agroshow.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.