Facebook Google+ Twitter

XI Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Warszawy 2010. Sprawdź, kto został nominowany

Już 4 lutego podczas gali w hali Arena na Ursynowie poznamy laureatów XI Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Warszawy 2010. Wśród nominowanych są m.in. Mariusz Fyrstenberg, Paweł Korzeniowski i Tomasz Majewski. Wczoraj zakończyło się głosowanie internautów w kategoriach: Najpopularniejszy Sportowiec Roku i Sportowa Impreza Roku.

"Niech żyje bal"- XI Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Warszawy

To już jedenasta edycja plebiscytu na Najlepszego Sportowca Warszawy. Wyniki poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 4 lutego w hali Arena na Ursynowie. - W tym roku typowaliśmy laureatów w ten sposób, że kapituła składająca się z wybitnych postaci polskiego
sportu takich jak: Irena Szewińska, Dorota Idzi, Ryszard Szurkowski, Andrzej Supron, Jerzy Kulej wybierała najlepszych sportowców Warszawy, natomiast internauci mieli okazję wybrać najpopularniejszego sportowca Warszawy i najlepszą sportową imprezę stolicy - powiedział dyrektor Warszawskiego Biura Sportu i Rekreacji Wiesław Wilczyński. Jak przyznaje kierownictwo biura, w tym roku postanowiono nagrodzić również osoby, które nie biorą czynnego udziału w rywalizacji sportowej, ale udzielają się w kwestiach organizacyjnych. Dlatego podczas uroczystości poznamy m.in. Sportową Osobowość Roku, oraz Sportowego Sponosora Roku. Kapituła przyznała również nagrodę w kategorii Najlepszy Niepełnosprawny Sportowiec Roku.

Gwiazdy i gwiazdeczki gali

Wśród nominowanych nie zabrakło gwiazd polskiego sportu takich jak: Mariusz Fyrstenberg, Paweł Korzeniowski i Tomasz Majewski. Na liście nie brakuje mniej znanych, ale równie utytułowanych bohaterów minionych 12 miesięcy. Jedną z nich jest Anna Kamińska - złota medalistka Mistrzostw Świata w Rowerowej Jeździe na Orientację (RJnO). Pani Ania to wielokrotna mistrzyni Polski w tej dyscyplinie. Na swoim koncie ma również sukcesy w bieganiu na orientacje.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.