Facebook Google+ Twitter

XI Święto Młodzieży na Górze Świętej Anny

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-05-19 15:49

I stało się. Jak co roku niestrudzeni franciszkanie z nieskrywaną radością powitali tłum młodzieży. Zagubieni uczestnicy szukali nie tylko noclegu, ale także zgodnie z hasłem święta, również celu swojego życia...

W tłumie raźniej :-) / Fot. Klaudia PokucińskaTak było rok temu. Jednak już dziś pragnę zaprosić Was na kolejne, jedenaste Święto Młodzieży na Górze Świętej Anny. Tematem tegorocznego święta jest zapytanie o Twoją, Moją, Naszą przyszłość. Będzie to wyzwanie, by stawić czoła temu, czego się być może boimy, za czym tęsknimy - i czego być może z niecierpliwością oczekujemy...

Święto Młodzieży - to święto radości, spontaniczności, młodości... Te pięć dni, to niezapomniane chwile jedności z Bogiem i drugim człowiekiem. W programie jest czas na pracę w grupach, wymianęWydział Odrzuconych Talentów czyli Ankowy Kabaret / Fot. Klaudia Pokucińska spostrzeżeń i doświadczeń, codzienną Eucharystię, konferencje, koncerty wieczorne (Stróże Poranka, Łaską Zbawieni, Illuminandi, Etna, Magda Anioł) i wiele innych spotkań, które sprawią, że pobyt na Górze Świętej Anny będzie inspirował do nowego, lepszego życia.

Uczestnictwo w ŚM może wiązać się także z zaangażowaniem do którejś z diakonii (diakonia stołu, liturgiczna, sanitarna, muzyczna, grupa integracyjna, animatorzy, diakonia liturgiczna...), co należy zgłosić przy zapisywaniu.

Nabożeństwo o uzdrowienie ciała i duszy / Fot. Klaudia PokucińskaZapisy ruszają 8 czerwca (wtedy na Górze Świętej Anny zaczyna się Prolog SM 2007) i można składać je od poniedziałku do soboty w godz. 9 - 21 pod nr tel. (077) 462-53-37. O zakwaterowaniu decyduje kolejność zgłoszeń (do dyspozycji: Dom Pielgrzyma, wojskowe miasteczko namiotowe, namioty prywatne).
Koszt udziału w spotkaniu: 70 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 26.05.2007 19:38

(+)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 26.05.2007 19:14

Plusa dam ci za to piękne zdjęcie Ojca kadzącego Pana Jezusa :-) ale ogólnie bardzo dobry materiał.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 20.05.2007 16:01

poprawione ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie daję plusa, nie daję minusa. + za rzeczywiście przystępny materiał, i to nie tyle opisujący ŚM, ale i o charakterze informacyjnym. - jednak musiał bym postawić za coś, co mnie akurat razi:P: "zapisy ruszają od 8 czerwca" - powinno być "zapisy ruszają 8 czerwca", albo "zapisy od 8 czerwca", tak przynajmniej mi się zdaje, ale jeśli nie mam racji to sorry.

Komentarz został ukrytyrozwiń

plus

Komentarz został ukrytyrozwiń

przystępny materiał, łatwo i przyjemnie się czyta - plusik+ :) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.