Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6582 miejsce

XII Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2017 – twój plan na lato

Dołącz do festiwalu 6-9 lipca i odkryj dla siebie wyjątkową zabawę w niezwykłym miejscu, a mianowicie na terenie byłej kopalni Węgla Kamiennego Katowice. Już w lipcu postindustrialne konstrukcje i zabytkowe budynki ożywią się w rytm muzyki.

Co jest przewidziane w harmonogramie katowickiej imprezy w 2017 roku?
Festiwal Tauron Nowa Muzyka zaczyna się od koncertu inaugurującego The Cinematic Orchestra. Dzięki brytyjskiemu zespołowi będziemy mogli usłyszeć genialne połączenie jazzu i muzyki elektronicznej. Gośćmi kolejnych dni będą Róisín Murphy, Dr. Rubinstein, Michael Mayer, Princess Nokia, Gang Gang Dance, Ry X, Romare full live band, Luke Vibert, Christian Löffler & Mohna A/V live, Mall Grab, Lucy, Paula Temple, Yussef Kamaal, I-F, Palms Trax, Thomas Brinkmann i Porter Ricks. Od 2006 roku twórcy festiwalu starają się stworzyć nową jakość na polskiej scenie muzycznej, co przyciąga coraz większe rzesze znanych artystów, od Bonobo do Nene Cherry. W tym roku w Katowicach będziemy mogli posłuchać rodzimych zespołów: Fisz Emade Tworzywo, Taco Hemingway, Tego Typa Mesa, Wacław Zimpel, Marcin Masecki, Niemoc i wielu innych.

Festiwal – miejsce spotkania elektronicznej muzyki i różnorodnej publiczności
Możliwość poznania różnorodnej kultury, chęć zabawy i odkrywanie całej gamy gatunków muzycznych przyciągają miłośników muzyki z całego świata. Festiwal jest otwarty dla różnych grup wiekowych, od studiującej młodzieży do starszych osób. Nic więc dziwnego, że na festiwalu będzie jednocześnie funkcjonowało 6 scen koncertowych. Będą one nie tylko różniły się wielkością ale także formatem. Co wyróżnia festiwal? Ogromne tereny dla miłośników dobrej zabawy, ustronne miejsca dla relaksowania pod nowe brzmienia a nawet stoiska z winylami. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Śląski Street Style podczas festiwalu
Już nie pierwszy rok Tauron Nowa Muzyka fascynuje swoją ekscentrycznością. I chodzi tu także o prawdziwą, nietradycyjną modę śląską. Już od kilku lat podczas festiwalu można obserwować stylizacje, których inspiracją jest nowoczesna muzyka. Nie dziwi więc, że w 2016 podczas wydarzenia została stworzona strefa mody i designu, która promowała polskie, a przede wszystkim śląskie marki. Co więcej, dużą popularnością cieszyła się także kolorowa strefa H&M. Uczestnicy festiwalu mieli możliwość odprężyć się na leżakach przy basenie z palmami. Co nas czeka na Tauron Nowa Muzyka 2017? Na razie wszystko owiane jest tajemnicą. Wiadomo jedno, że będzie się działo!

Weź udział w wydarzeniu, które trzykrotnie zostało laureatem w kategorii Najlepszy Mały Festiwal. Więcej informacji na stronie:[a]http://festiwalnowamuzyka.pl;

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.