Facebook Google+ Twitter

XIII edycja "Tańca z Gwiazdami" startuje już w niedzielę

Popularny program w Polsce nadawany jest od 2005 roku, jednak w najbliższej edycji zajdzie wiele zmian. W fotelach jurorskich zasiądą nowe osoby. Nowa będzie również prowadząca. Walkę o "Kryształową Kulę" celebryci zaczną już 4 września.

Aż pół roku entuzjaści tanecznego show musieli czekać na kolejną edycję. Producenci programu mają nadzieję, że trzynastka okaże się dla nich szczęśliwa i przed telewizorami zasiądą miliony Polaków. Dużą oglądalność zapewnić mają nowe twarze. Ciężarną Katarzynę Skrzynecką, która z show związana była aż 10 edycji zastąpi Natasza Urbańska. Natomiast Janusz Józefowicz i aktorka Jolanta Fraszyńska zasiądą przy stoliku sędziowskim zamiast Zbigniewa Wodeckiego i Beaty Tyszkiewicz.

Uczestników oceniać będą nadal - popularna "Czarna Mamba", Iwona Pavlović i Piotr Galiński, którzy goszczą na naszych ekranach od początku trwania programu. Nataszy Urbańskiej partnerował będzie Piotr Gąsowski, który prowadzi "TzG" od VI edycji.

Pełna lista uczestników XIII edycji "Tańca z Gwiazdami":

1. Katarzyna Zielińska
2. Michał Szpak
3. Dariusz Kordek
4. Marta Krupa
5. Kacper Kuszewski
6. Aleksandra Kisio
7. Kazimierz Mazur
8. Stanisław Karpiel-Bułecka
9. Anna Wendzikowska
10. Bilguun Ariunbaatar
11. Katarzyna Pakosińska
12. Jagna Marczułajtis
13. Zbigniew Urbański
14. Weronika Marczuk

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.