Facebook Google+ Twitter

XIII Festiwal Nauki już wkrótce w Warszawie

Od 19 do 26 września odbywać się będzie w stolicy XIII Festiwal Nauki, adresowany do wszystkich, którzy ciekawi są świata.

http://zulawski.nast.pl/img/fns.jpg / Fot. http://zulawski.nast.pl/img/fns.jpgW dniach 19-27 września br. odbędzie się XIII Festiwal Nauki, pod patronatem Konferencji Rektorów Uczelni Warszawskich, prezesa i prezydium Polskiej Akademii Nauk oraz prezydent m.st. Warszawy. Zorganizowanych zostanie ok. 500 imprez, na których młodzież oraz dorośli będą mogli dowiedzieć się wielu ciekawostek z różnych dziedzin, począwszy od nauk humanistycznych, skończywszy zaś na naukach ścisłych.

Imprezy będą organizowane w postaci wykładów, warsztatów, spotkań czy lekcji, m.in. w takich miejscach jak Centrum Astronomiczne im. M. Kopernika, Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW, Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie czy na innych wydziałach renomowanych uczelni lub w miejscach prowadzenia badań naukowych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: festiwalnauki.edu.pl lub skontaktować się z organizatorami poprzez adres e-mail: festiwal@uw.edu.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.