Facebook Google+ Twitter

XIII Manifa przeszła ulicami Warszawy - relacja wideo

11 marca br. ulicami Warszawy przeszła kolejna edycja Wielkiej Manify Warszawskiej. To już XIII edycja! W tym roku motywem przewodnim było hasło "Przecinamy pępowinę!". Relacja wideo z przebiegu marszu.

 / Fot. W24/Mateusz Max MaksiakChwilę po godzinie 12. wyruszyła spod Pałacu Kultury i Nauki Wielka Manifa Warszawska. Tegoroczna Manifa przebiegła pod hasłem: "Przecinamy pępowinę". W manifestacji wzięło udział około 2 tysięcy osób - głównie kobiety w wieku 20+. Razem z kobietami maszerowały także ich dzieci, które trzymały transparenty z hasłem tegorocznej edycji Manify. Jakimi? Np. "Kobiety na boiska", "Ważniejsza matka niż koloratka", "Etaty dla kobiet nie dla księży".

XIII Manifa. Realizacja obrazu: Filip Chochół / Fot. Kadr z filmuW manifestacji ponownie wziął udział między innymi Związek Nauczycielstwa Polskiego oraz Wolny Związek Zawodowy Sierpień 80..

W Manifie udział brali udział także politycy z SLD oraz Ruchu Palikowa. Pojawiła się Joanna Seneszyn oraz Wanda Nowicka.

Manifa zakończyła się pod Sejmem symbolicznym przecięciem pępowiny, która łączy Sejm oraz Kościół. Zapraszam do obejrzenia relacji wideo z Wielkiej Manify Warszawskiej.

Obejrzyj także: Manifa przeszła stołecznymi ulicamy już po raz trzynasty!Przeczytaj także: Manifa na ulicach Warszawy: "Księża na księżyc!"


Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Pozwolę się wypowiedzieć: Jeżeli widzi Pan/Pani - w temacie jest wyraźnie napisane: relacja wideo. Nie pisałem referatu tutaj o dzisiejszej Manifie, tylko krótko i rzeczowo opisałem jak było i co się działo, kto się pojawił oraz główna rzecz - relacja wideo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
:(
  • :(
  • 11.03.2012 18:10

Słaby artykuł mało informacji, tylko powierzchowne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.