Facebook Google+ Twitter

XIII Wyścig Niepodległości już za nami

Dopisała pogoda, dopisali uczestnicy. We wspólnej zabawie, w łódzkim Arturówku wzięło udział 60 zawodników.

Nie liczy się wiek, nie liczy się sprzęt. Liczy sie dobra zabawa. Na zdjęciu 4 letni Kamilek. / Fot. Arkadiusz Urbanowicz Nie brakło również kibiców, którzy tłumnie stawili się na imprezie, by śledzić rywalizację kolarzy i dopingować ich na trasie zawodów.

Brawa i szczególne uznanie należą się najmłodszemu uczestnikowi, 4-letniemu Kamilowi Kujawińskiemu, który - Start głównego wyścigu - elite mężczyzn. / Fot. Arkadiusz Urbanowiczasekurowany przez tatę - dzielnie walczył ze starszymi zawodnikami. Samodzielnie, dopingowany gromkimi brawami publiczności wdrapał się na podium. Warto nadmienić, iż Kamil ma już za sobą udany start z zeszłorocznej edycji Wyścigu Niepodległości.

W rywalizacji elity, pierwsze miejsce przypadło Andrzejowi Kamińskiemu, który efektownym finiszem wyprzedził drugiego na mecie Jakuba Jabłońskiego i Michała Zatorskiego, który był trzeci.Andrzej "kamień" Kamiński - zwycięzca w kategorii elite mężczyzn. / Fot. Arkadiusz Urbanowicz

Impreza nie odbyłaby się gdyby nie zaangażowanie wielu osób: redaktorów portalu CykloManiak.pl, gospodarza Karczmy Leśny Dwór - pana Marka Jakubowskiego, sponsorów (agencja reklamy Martom, Tele Taxi 6400-400, Stacja Ratownictwa Medycznego w Łodzi, firma Texel, sklep Dynamo, sklep GT, Helios 2000, Coca-Cola i Żywiec Trade), oraz oczywiście: kibiców.

Pełne wyniki zawodów dostępne są na stronie CykloManiak.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

:-D

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 12.11.2007 13:39

++++ widze ze mam juz swojego zastepce na lodz:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.