Facebook Google+ Twitter

XIV Memoriał Huberta Wagnera

Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie 10 marca gościł organizatorów XIV Memoriału Huberta, Jerzego Wagnera jak też władze Krakowa i media. Impreza sportowa odbędzie się w dniach 17 do 19 maja na terenie TAURON Arena Kraków.

Uścisk trójcy. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków Cytuje fragmenty wystąpień organizatorów: Prezydium konferencji prasowej. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków
… Po turnieju reprezentacja Polski uda się do Japonii na światowe kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Po raz drugi w historii sięgającej 2003 roku Memoriał zostanie zorganizowany w Krakowie, poprzednio uczestnicy tej imprezy rywalizowali w nowoczesnej hali widowiskowo -sportowej w Czyżynach od 16 do 18 sierpnia 2014 roku…

Przemawia Pani Katarzyna Król – Zastępca Prezydenta Miasta ds. Edukacji i Sportu. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków … W imieniu Pana Prezydenta Jacka Majchrowskiego Piłka jest okrągła. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków i własnym chciałabym wszystkich serdecznie powitać. Kraków mocno wszedł w ten rok z hasłem „Królujemy w sporcie”. Po sukcesie EURO 2016 w piłce ręcznej, będziemy znów gościć wielką siatkówkę. Po Memoriale nasi mistrzowie świata odlecą z Krakowa do Japonii na turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich, a z kolei na początku czerwca także z Krakowa po meczu Polska – Litwa na EURO do Francji udadzą się nasi piłkarze. Przypadła nam więc szczególna rola w polskim sporcie – powiedziała Katarzyna Król.

Wymiana podpisanych dokumentów. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków Prezes Jerzy Mróz zaapelował Zapracowane media na konferencji. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków do kibiców, by tłumnie pożegnali siatkarzy przed podróżą do Tokio. - Wracamy z Memoriałem do Krakowa, bo macie najpiękniejszą halę w Europie – podkreślił Mróz.

Cieszę się, że Memoriał odbędzie się znów w Krakowie, bo z tym miastem byłem związany jako zawodnik przez kilka lat, tu także ukończyłem uczelnię. Wiem, że w TAURON Arenie Kraków zostanie zorganizowana impreza na światowym poziomie. Jestem zadowolony, że organizatorzy Memoriału dotrzymują słowa, przez cały czas jest to turniej przez duże „T” – podzielił się refleksjami Grzegorz Wagner.

Przedstawicielki ZIS Kraków. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków Mam nadzieję, że często Koszulka ze sponsorami. / Fot. Fot. Henryk Czechowski BINFO Kraków spotykać się będziemy w Krakowie na wielkich wydarzeniach sportowych – podsumował Dyrektor Krzysztof Kowal, informując również o innym atrakcyjnym turnieju w siatkówce – Final Four Ligi Mistrzów z udziałem Asseco Resovii i trzech innych najlepszych drużyn klubowych Europy.

Za kilka dni ruszy sprzedaż wejściówek na XIV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera na portalu abilet.pl. Ustalono atrakcyjne ceny kart wstępu – od 40 do 140 zł za cały dzień meczowy, obejmujący dwa spotkania.

(zdjęcia chroni prawo autorskie)Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.