Facebook Google+ Twitter

XIX Leśne Harce Zastępów

Wielkimi krokami zbliża się jedna z największych imprez harcerskich Chorągwi Łódzkiej. W dniach 12-14 czerwca br. w Małeczu k. Tomaszowa Mazowieckiego ponad 20 patroli z różnych środowisk będzie współzawodniczyć o tytuł najlepszego zastępu.

 / Fot. Logo screenPo raz dziewiętnasty odbędą się Leśne Harce Zastępów, impreza organizowana co roku przez harcerzy z Hufca Łódź-Polesie. Jak zawsze pojawią się na nim zastępy z całej Polski, w sumie 29 patroli harcerskich. Będą miały okazję do wzięcia udziału w wielu atrakcjach, m.in. konkursie wzorowanym na popularnym "Mam talent", czy też wielkiej sobotniej grze po okolicznych lasach. To właśnie ona stanowić będzie główne kryterium oceny patroli, a także fundament do przyznania nagród.

Tegoroczny LHZ rozgrywać będzie się pod hasłem "Patrz szerzej". Organizatorzy zapewniają, że ma ono związek z odświeżeniem formuły LHZ-tu, który od prawie 20 lat przyciąga rzesze harcerzy, chcących wziąć udział w tym niesamowitym przedsięwzięciu. Jednocześnie obiecują, że tradycyjne wartości rajdu, czyli braterstwo i dobra zabawa nie zostaną zaprzepaszczone.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: harcerstwo LHZ


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.