Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26556 miejsce

XIX Międzynarodowe Targi Turystyczne GLOB

Już 22 marca ruszają XIX Międzynarodowe Targi Turystyki, Sprzętu Turystycznego, Żeglarskiego i Sportowego GLOB Katowice. Strona internetowa www.glob.fairexpo.pl .

Baner Targów GLOB Katowice. / Fot. scan plakatuImpreza tradycyjnie odbędzie się na terenie Centrum Targowego FairExpo w Katowicach przy ul. Bytkowskiej 18. Bardzo łatwy jest dojazd komunikacją miejską z pod dworca PKP i PKS pod same targi.

Do obecnej edycji targów już zgłosili się wystawcy z Belgii, Czech, Dominikany, Francji, Gruzji, Indonezji, Kenii, Malezji, Maroko, Niemiec, Rumunii, Słowacji, Ukrainy, Tunezji, Turcji, Węgier, Włoch i Polski.

Obok atrakcji na stoiskach wystawców organizatorzy zaplanowali liczne imprezy towarzyszące:

Piątek 22 marca godzina 11.00 - uroczyste otwarcie Targów GLOB i pokaz tańców z Świętokrzyskiego Regionu Partnerskiego.

O godz.12.30 Debata pt. Zabezpieczenia na rzecz klienta - obowiązujące regulacje i propozycje nowych rozwiązań Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego - organizatorzy Izba Turystyki RP, Śląska Izba Turystyki.

Chorzów wprawia w ruch – prezentacja miasta rozpocznie się o godz. 14.00.

Wrocławskie ZOO o godz. 15.00 zaprezentuje swoje działania i plany na przyszłość.

Sobota 23 marca od godziny 10.30 - 12.45 imprezy organizowane przez Region Świętokrzyski.

Od godziny 14.00 rozpocznie się Śląska Gala, która potrwa do 16.00. W programie
spotkanie z podróżnikiem Mieczysławem Bieńkiem - hajerem ze Śląska, następnie Śląskie godki Szymona Wróbla - laureata konkursów na Ślązaka Roku

Niedziela 24 marca, co prawda to ostatni dzień targów, ale nie będzie nudno. Już o godzinie 10.15 spotkamy się z uczestniczkami wyprawy na Spitsbergen Przez Arktykę w różowych rękawiczkach Agnieszką Siejką, Katarzyną Siekierzyńską, Ewą Grewling.

Kolejna impreza to pokaz walk rycerskich zorganizowany przez Bożogrobców z Partnerskiego Miasta – Chorzowa - www.bozogrobcy.pl . Na zakończenie o godzinie 14.00 odbędzie się koncert Gitarowe klimaty wykonaniu Kuby Franiasza z Chorzowa.

Jest to tylko fragment ciekawych imprez. Ale jak zawsze odwiedzający targi turystyczne szukają atrakcyjnego wypoczynku na Lato 2013.

Kierowniczkami projektu są : Bożena Lipka, Grażyna Adamska. Kierowniczką Zespołu Promocji jest Magdalena Salwiczek. Pragnę zaznaczyć, że to wspaniały zespół, który dźwiga to trudne zadanie organizacyjne XIX Międzynarodowych Targów Turystyki, Sprzętu Turystycznego, Żeglarskiego i Sportowego GLOB Katowice.

(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.