Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10771 miejsce

XIX Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2011

W Warszawie na Gocławiu odbyło się uroczyste otwarcie XIX Międzynarodowych Targów Turystycznych „TT Warsaw”. Udział brało prawie 651 wystawców z Polski i ponad 62 krajów z całego świata. Krajem partnerskim obecnych targów było Maroko.

Godło targów. / Fot. Fot.Henryk CzechowskiTT Warsaw organizowane są od 1993 roku w Warszawie przez MT Targi (wcześniej MT Polska) od 2009 roku organizowane są w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie - GocławkuUrszula Potęga Dyr.targów, Jolanta Kwaśniewska Prezes Fundacji Porozumienie bez barier. / Fot. Fot. Henryk Czechowski.

Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw to najważniejsze wydarzenie branży turystycznej w Polsce.Otwarcie targów. / Fot. Fot. Henryk CzechowskiGrupuje największą liczbę krajów, które zazwyczaj prezentują się na stoiskach narodowych, a także stanowią bardzo ważną platformę dla promocji oferty turystycznej polskich miast i regionów wśród kontrahentów z kraju i zagranicy.

Dzięki kompleksowości oferty wystawianej na targach TT Warsaw prezentują wszechstronny katalog pomysłów i rozwiązań wpisujących się w najnowsze trendy turystyczne, na bazie których firmy turystyczne mogą stworzyć kompletną ofertę oraz rozwijać swój biznes.

Corocznym organizatorem są Międzynarodowe Targi w Warszawie. Impreza jest pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki Adama Giersza Minister Adam Giersz, Jan Korsak prezes PIT. / Fot. Fot. Henryk Czechowskioraz innych znakomitości świata polityki, biznesu i turystyki. Partnerami merytorycznymi byli Polska Organizacja Turystyczna, Rafał Szmytke Szef POT Warszawa, Katarzyna Sobierajska podsekretarz stanu w ministerstwie sportu i turystyki. / Fot. Fot. Henryk CzechowskiPolska Izba Turystyki, Polska Agencja Rozwoju Turystyki.

Kraje europejskie reprezentowane były przez Polskę, Argentynę, Austrię, Białoruś, Bośnię i Hercegowinę, Czechy, Estonia, Francję, Grecję, Hiszpanię, Irlandię, Litwę, Łotwę, Niemcy, Norwegię, Rumunię, Słowację, Szwajcarię, Portugalię, Turcję, Ukrainę, Węgry, Włochy.

Czytaj więcej -->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Panie Piotrze ma Pan racje. Ale to apel do mieszkańców Stolicy.
Stacja PKP Warszawa - Gocławek to osobny temat. Na ten temat za kilka dni opublikuje nowy artykuł.
Natomiast sam obiekt jest niezły jak też parkingi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Piotr
  • Piotr
  • 25.09.2011 22:03

Targi na Gocławiu to pomyłka. Fatalny dojazd, obrzeża miasta. Może i sala PKiN i pałac kultury nie nadaje się zbytnio na organizację targów, ale komunikacyjnie to rozwiązanie świetne. Podobnie przenieśli targi Lato, które kiedyś były w piknikowo-rodzinnej atmosferze na AWF-ie a teraz też są na Gocławiu. Na targach jest przez to o wiele mniej odwiedzających niż kiedyś.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.