Facebook Google+ Twitter

XIX Międzynarodowe Targi Turystyki GLOB 2013 w Katowicach

XIX Międzynarodowe Targi Turystyki, Sprzętu Turystycznego, Żeglarskiego i Sportowego GLOB 2013 odbędą się w Katowicach przy ul. Bytkowskiej 1B w terminie 22-24 marca 2013.

XIX Międzynarodowe Targi Turystyki, Sprzętu Turystycznego, Żeglarskiego i Sportowego
GLOB 2013 odbędą się w Katowicach przy ul. Bytkowskiej 1B w terminie 22-24 marca 2013. Lokalizacja imprezy to Centrum Targowe FairExpo Sp. z o.o., dawniej tereny Międzynarodowych Targów Katowickich Sp. z o.o.
Swój udział w targach wezmą jak poprzednio liczne biura podróży, touroperatorzy, krajowe i zagraniczne regiony turystyczne, przewoźnicy (linie lotnicze, promowe, kolejowe, autokarowe), hotele, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, sanatoria, uzdrowiska, SPA oraz krajowe i zagraniczne organizacje turystyczne. Będzie także wystawiany sprzęt turystyczny i sportowy.
Sporty wodne zaprezentują szeroką ofertę w skład której wchodzą rejsy, żagle, nurkowanie, narty, deski, czy wędkarstwo.
Miłośnicy przestworzy odnajdą takie atrakcyjne propozycje, jak loty balonowe, samolotowe, szybowcowe, paralotnie, czy skoki spadochronowe. Turystyka i sporty ekstremalne będą reprezentowane przez oferty takich aktywności, jak skoki na gumach, wspinaczki, rajdy, konie, czy polowania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.