Facebook Google+ Twitter

XV "Impresje Artystyczne". W czasie zabawy nie ma niepełnosprawności

Współautorzy: Marta Wróbel

Trwają XV "Impresje Artystyczne". Młodzież niepełnosprawna uczestniczy w codziennych warsztatach muzycznych, które przygotowują ją do koncertów. Zwieńczą one tegoroczny festiwal. Ale oprócz nauki jest to czas wakacyjnego odpoczynku.

 / Fot. M. WróbelOrganizator, czyli Fundacja Pro Omnibus stara się przygotowywać dla młodzieży moc atrakcji. W niedzielny wieczór w sali Gregoriańskiej w Ciechocinku odbyła się dyskoteka przygotowana dla uczestników oraz ich rodziców.

Młodzi ludzie, którzy ze względu na swoją niepełnosprawność niezbyt często mogą uczestniczyć w takich zabawach, byli bardzo podekscytowani wspólnymi tańcami przy muzyce dyskotekowej.

Podczas wspólnej zabawy nie istniały bariery związane z niepełnosprawnością, wszyscy świetnie się bawili. Były tańce z wózkami, kulami, dużo śmiechu, śpiewu i radości.

Zabawa była integracyjna, młodzież, instruktorzy i rodzice / Fot. M. WróbelZabawy nie dostarczyły żadnych problemów, dorośli doskonale bawili się z dziećmi. Dołączyli do nich też instruktorzy. Dyskotekę prowadził profesjonalny DJ-ej, który rozkręcił całą imprezę. Wspólny pociąg rozweseli wszystkich, był głośny, bardzo wesoły i długi.

Dyskoteka była okazją dla młodzieży na dedykowanie sobie wzajemnie, jak i swoim rodzicom czy też instruktorom różnych piosenek. Cieszyło się to wielkim powodzeniem wśród uczestników zabawy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.