Facebook Google+ Twitter

XV Uniwersyteckie Spotkania z Rynkiem Pracy ruszą 24 listopada

W dniach 24-26 listopada odbędzie się XV już edycja Uniwersyteckich Spotkań z Rynkiem Pracy. Na program imprezy składają się przede wszystkim warsztaty, prowadzone przez przedstawicieli uczestniczących w niej firm, a także interaktywne prezentacje, case studies.

 / Fot. LogoSpotkania odbywają się co roku na terenie Uniwersytetu Warszawskiego, w Kampusie Centralnym przy Krakowskim Przedmieściu, Kampusie Szturmowa przy ul. Szturmowej oraz w Kampusie Ochota przy ul. Żwirki i Wigury.

Spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem studentów i absolwentów, dając im szansę poznania realiów i możliwości współpracy z potencjalnym pracodawcą lub nauczenia się wielu pożytecznych rzeczy związanych z procesem rekrutacji. Na każde ze spotkań i warsztatów, których grafik znajduje się już na stronie wydarzenia, należy się wcześniej zapisać. Ich popularność jest ogromna – wolne miejsca znikają w błyskawicznym tempie.

W tym roku studentom dane będzie spotkać się m.in. z przedstawicielami firm Aviva, IBM, AdOcean, Warta, Provida i wieloma innymi.

Celem imprezy jest umożliwienie studentom i absolwentom uniwersytetu bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firm, działów rekrutacyjnych i agencji rynku pracy, a przez to ułatwienie wyboru przyszłej ścieżki zawodowej i dobrego przygotowania się do wejścia na rynek pracy. Wiele z warsztatów dotyczy autoprezentacji i tworzenia CV, co przyda się również osobom niezainteresowanym współpracą z konkretnymi firmami.

Rejestracja prowadzona jest na stronie spotkania.uw.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

ja
  • ja
  • 15.11.2010 12:45

Jest błąd w tytule!!!!!!! 24 listopada

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.