Facebook Google+ Twitter

XV Warsztaty Gospel w Osieku już niedługo!

Już wkrótce miłośnicy muzyki gospel spotkają się na corocznym festiwalu, który znowu będzie gościł wielkie gwiazdy estrady. Od 8 do 15 sierpnia Osiek zostanie międzynarodową stolicą muzyki gospel!

 / Fot. Zeszłoroczny program warsztatówJak dziś pamiętam moment, kiedy pierwszy raz zjawiłam się na warsztatach gospel w Osieku i do dziś nie mogę zapomnieć czasu spędzonego w tym niezwykłym miejscu. Mała miejscowość, położona niedaleko Skórcza na północy Polski, co roku, od 15 lat, staje się światową stolicą muzyki gospel, gdzie wybitni przedstawiciele tego gatunku muzyki pokazują uczestnikom warsztatów, czym według nich jest chwalenie Boga przez muzykę. Bo gospel to nie tylko nauka śpiewu. Uczestnicy warsztatów wyjeżdżają stąd z bagażem doświadczeń i przeżyć, którymi dzielą się instruktorzy z różnych zakątków świata. Te zbliżające się wielkimi krokami jubileuszowe spotkanie będzie obfitować w wiele niespodzianek...

W tym roku swoimi doświadczeniami na XV Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej Gospel, podzielą się znani nam już Brian Fentress, Peter Steinvig, David Stevens oraz Jacek Konieczny. Poza zajęciami warsztatowymi organizatorzy przygotowali także masę innych atrakcji w postaci koncertów znanych i cenionych artystów takich jak Perfect, Golec uOrkiestra, Longfield Gospel czy V9 Collective.

Wszystko to odbędzie się podczas nadzwyczaj długich warsztatów, które trwać bedą tydzień - od 8 do 15 sierpnia.

Szczegółowy program tegorocznych warsztatów pod tym linkiem - http://www.gospel-festiwal.pl/x.php/1,716/Program-Jubileuszowej-edycji-.html

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Gośka
  • Gośka
  • 02.08.2011 20:02

Osiek niedaleko SKÓRCZA

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.