Facebook Google+ Twitter

XVI Finał WOŚP z Lublina przez internet i komórki

Wśród wielu planowanych relacji z finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jak co roku, znajdą się również te dostępne przez internet.

Dla dzieci ze schorzeniami laryngologicznymi gramy my - zagrajcie dla nich i WY / Fot. Andrzej FilipowiczWyjątkowość relacji z Lublina polega na tym, że będzie dostępna na żywo nie tylko dla użytkowników komputerów ale również dla użytkowników telefonów komórkowych i innych urządzeń mobilnych z wbudowanymi odtwarzaczami multimedialnymi oraz dostępnymi usługami 2,5/3G .

Transmisje dla komputerów będą realizowane w trzech technologiach multimedialnych: transmisji strumieniowej WMV, transmisji strumieniowej H264 oraz transmisji strumieniowej P2P. Lubelska transmisja zostanie przeprowadzona ze Studia TVP które jak co roku będzie najbardziej "gorącym sercem i głową" finału WOŚP na lubelszczyźnie.

Dzięki gościnności i życzliwości gospodarzy, czyli TVP Lublin przekaz obejmie to wszystko co będzie się działo w studio i plenerze czyli na ulicach miasta i wokół ustawionej na Dworcu Głównym PKP w Lublinie sceny.

Lubelski przekaz będzie programem dnia na jednej z najpopularniejszych w USA platform otwartej telewizji Internetowej Upstream TV oraz jednej z najpopularniejszych na świecie azjatyckiej platformie Internetowej telewizji P2P SopCast TV, dla której jedynym limitem odbiorców jest globalna ilość komputerów podłączonych do sieci internet. Administratorzy tych platform szacują, że odbiorców przekazu może być nawet kilkunaście milionów.

Mobilny multimedialny przekaz na żywo z XVI Finału WOŚP w Lublinie wpisze się doskonale w będącą odzewem na stanowisko KE i realizowaną na terytorium RP przez Urząd Komunikacji Elektronicznej, strategię promocji i testów cyfrowej telewizji mobilnej której wyrazem jest objęcie lubelskiej mobilnej transmisji specjalnym patronatem przez panią Annę Streżyńską - prezes UKE.
Specjalnym patronatem mobilny przekaz z Lublina objęła również pani Vivian Reding, Komisarz Parlamentu Europejskiego ds. Społeczeństwa Informacyjnego i Mediów "Under the patronage of Mrs Viviane Reding, Member of the European Commission responsible for Information Society and Media".Specjalny Patronat / Fot. Andrzej Filipowicz

Mobilny Serwis lubelskiego sztabu WOŚP pozwala każdemu z użytkowników telefonów komórkowych będących z dala od komputerów, radia i TV na przegląd wszystkich informacji z lubelskiego sztabu, mobilny czat, licznik kasy, zajawki czyli multimedia strumieniowe z Warszawskiego Sztabu WOŚP, Orkiestrowy rozkład jazdy ZIUT-ka, czyli komunikacyjnego cacka na szelkach wyczarterowanego przez MPK Lublin specjalnie dla orkiestrantów XVI Finału WOŚP z Głową a 13 stycznia jedyny w Polsce komórkowy finałowy przekaz live.

Realizatorzy internetowej transmisji z Lublina po raz kolejny dla Was zagrają,[i] mobilnie też - zagrajcie i Wy dla dzieci ze schorzeniami laryngologicznymi [/i]. Przekaz dostępny jest na stronach www.wosp.lublin.pl oraz mobilnie przez wap.ittv.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Się mobilne rozwiązania rozwija! i Dobrze!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.