Facebook Google+ Twitter

XVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy Poznań 2007

Dziś rozpoczyna się XVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy Poznań 2007 – rywalizacja kilkuset szachistów. Zapraszam do wzięcia udziału w tym wydarzeniu lub kibicowania najlepszym.

Dziś rozpoczyna się jedna z największych w Polsce imprez szachowych – XVI Międzynarodowy Festiwal Szachowy Poznań 2007. W tym roku szachiści będą mogli rywalizować w sześciu grupach turniejowych – trzy grupy dziecięce, turniej Open K będący Otwartymi Mistrzostwami Wielkopolski Kobiet, grupa Open A – Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Mężczyzn oraz Open B dla zawodników, którzy nie zakwalifikowali się do najsilniejszych grup turniejowych.

Najsilniej obsadzonym turniejem jest Open A, w którym, do tej pory, start potwierdziło aż trzech zawodników z najwyższą kategorią szachową – tytułem arcymistrza. W rywalizacji, prócz polskich szachistów, wezmą udział także zawodnicy z Rosji, Ukrainy oraz Holandii. Najważniejsze wydarzenia festiwalu będzie można, na bieżąco, śledzić na stronach Wielkopolskiego Związku Szachowego

Tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił, zapraszam do wzięcia udziału w tej imprezie. Można jeszcze zgłosić się do turnieju. Zapisy przyjmowane będą jutro od godziny 11 do 13 w biurze festiwalu w siedzibie Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 26. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 15.30.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.