Facebook Google+ Twitter

XVI Mistrzostwa Świata ITKF w Karate Tradycyjnym

W dniach 6-7 października 2012 r. w Atlas Arenie w Łodzi odbędą się XVI Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym ITKF. To niebywała okazja, aby przyjrzeć się rywalizacji najlepszych karateków na świecie.

Plakat XVI Mistrzostw Świata ITKF w Karate Tradycyjnym / Fot. mat. organizatoraReprezentanci Polski od wielu lat należą do ścisłej czołówki karate na świecie. Z ostatnich mistrzostw świata w 2010 roku przywieźli 7 medali, a licząc od 1992 r. wywalczyli ponad 300 medali Mistrzostw Świata i Europy.

W XVI Mistrzostwach Świata ITKF w Karate Tradycyjnym zawodnicy w kategoriach wiekowych seniorów, młodzieżowców, juniorów i kadetów walczyć będą w konkurencjach: kata indywidualne i drużynowe, fuku-go, ko-go kumite, kumite indywidualne i drużynowe oraz en-bu.

Przy okazji tego wydarzenia odbędzie się II Puchar Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym.

Członkowie kadry narodowej Polski złożonej z wielu zawodników, którzy niejeden raz stawali już na podium Mistrzostw Świata i Europy, intensywnie przygotowują się do mistrzostw podczas zgrupowań w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki Dojo Stara Wieś - jednym z najnowocześniejszych ośrodków sztuk walki w Europie.

Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w konkursie na najlepiej kibicującą drużynę XVI Mistrzostw Świata w Karate Tradycyjnym. Drużyny kibiców będą rywalizowały 6 października 2012 r. w godz. 15.00-20.00 w hali Atlas Arena w Łodzi. Drużyna wybrana przez komisję złożoną z przedstawicieli mediów, PZKT i ITKF, pojedzie w nagrodę na weekend do Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki Dojo Stara Wieś.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Magdalena Woźnicka
  • Magdalena Woźnicka
  • 27.09.2012 12:44

Trzymamy kciuki za naszą Kasię Krzywańską!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marcin Kaczmarek
  • Marcin Kaczmarek
  • 27.09.2012 10:16

Doping z Grudziądza będzie najlepszy! Nasza ekipa jedzie!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Karate Mistrz
  • Karate Mistrz
  • 27.09.2012 10:15

WOW! Mistrzostwa Świata w Łodzi! Dlaczego taka impreza nie jest rozgłośniona na cały kraj? Przecież jest czym się szczycić!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.