Facebook Google+ Twitter

XVI Pielgrzymka Biegowa Tarnobrzeg - Częstochowa

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-07-30 13:39

Grupa biegaczy z Tarnobrzega i Rzeszowa pielgrzymowała na Jasną Górę już po raz szesnasty. Dystans jaki mieli do pokonania to prawie 220 kilometrów. Na trasie walczyli z własnymi słabościami i wysokimi temperaturami powietrza.

Aleja Sienkiewicza w Częstochowie. Ostatni podbieg i cel osiągnięty. / Fot. Jakub TęczaJuż po raz szesnasty z Tarnobrzega wyruszyła Pielgrzymka Biegowa na Jasną Górę. Grupa ponad dwudziestu biegaczy, oraz osoby pomagające przy organizacji i przebiegu pielgrzymki, tradycyjnie w ostatnią sobotę wyruszyli w stronę Częstochowy. Zanim biegacze z klubu Biegacza Wiatr Tarnobrzeg wyruszyli w drogę, odprawiona została Msza święta w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu.

W poniedziałkowe południe pielgrzymujący biegacze dotarli do Częstochowy. Na granicach miasta zostali przywitani przez przyjaciół z SKLA Zabiegani Częstochowa. Ostatnie kilometry pokonali wspólnie z biegaczami z Częstochowy.Czas na modlitwę i chwilę refleksji / Fot. Jakub Tęcza

Wspólne zdjęcie. XVI Pielgrzymka Biegowa Tarnobrzeg - Częstochowa. / Fot. Jakub TęczaPo pokonaniu prawie 220 kilometrów, przed jasnogórskim szczytem była chwila na modlitwę, oraz wspólne zdjęcie. Po południu wezmą udział w Mszy świętej na Jasnej Górze.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Maria
  • Maria
  • 07.09.2012 23:37

SZCZYT OBŁUDY I HIPOKRYZJI!!!! KRZYSIEK???!!! NA KOLANACH TO TY POWINNIENES IŚĆ DO CZĘSTOCHOWY PO TYM CO ZROBIŁEŚ MOJEJ SIOSTRZE!!!! 13 LAT ZWIĄZKU!! A KILKA LAT OSZUKIWANIA KŁAMSTWA KILKA LATA ŻYCIA NA BOKU Z DRUGA DZIEWCZYNĄ?!!!JESTES ZWYKŁYM TCHÓRZEM BO NAWET NIE POTRAFIŁES POWIEDZIEĆ PRAWDY!! OSZUKIWAŁES JĄ I CAŁĄ RODZINE NASZĄ!! WIESZ CO TAKIM SIE ROBI?! NIE CZĘSTOCHOWA NIE!! TY BĘDZIESZ KIEDYS KRZYŻEM LEŻAŁ ALE JAK CI TAM U GÓRY PRZYJDZIE STANĄĆ PRZED TYM CO OSĄDZĄ!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
anna
  • anna
  • 06.09.2012 23:01

Jeden z biegaczy zostawił dziewczynę po 13 latach związku,zdradzał ją i oszukiwał a teraz udaje świętego i promuje sie na Pielgrzymkach Biegowych,Ochyda! Jak sie nie wstydzisz KRZYSKU?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.