Facebook Google+ Twitter

XVI Targi Edukacyjne w Poznaniu

Hasło tegorocznych targów brzmi: "Edukacja - Sport - Wychowanie. Nauczmy się wygrywać!" i jest to jedno z najważniejszych wydarzeń tego typu w Polsce. Zakończyły się 5 lutego 2012 r. i trwały 3 dni.

Targi edukacyjne Poznań 2005 r. "Edukacja na świat". Wystawa prac uczniów SP w Wojnowicach z n-lem odpowiedzialnym i przedstawiającym projekt J.B. / Fot. D. BartkowiakImpreza była zorganizowana przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu pod patronatem ministra edukacji narodowej, ministra nauki i szkolnictwa wyższego oraz Kolegium Rektorów Miasta Poznania.

W targach uczestniczyły tysiące osób - około 1300 wystawców z kraju i zagranicy. Zwiedzający chcieli uzyskać informację na temat przyszłej edukacji.

Na scenie zaprezentowało się około 20 placówek przedszkolnych i szkolnych. Było bardzo ciekawie. Uczniowie wielkopolskich szkół wykazali się talentami artystycznymi i sprawnością fizyczną. Trwała też dyskusja z udziałem młodzieży podczas panelu, poświęconemu fair play w dzisiejszym sporcie.

Wspomnijmy targi z 2005 r., na których wytwory z SP w Wojnowicach dzięki odpowiadającej za projekt osobie znalazły się na targach edukacyjnych na wystawie w Poznaniu. Zachęcam wszystkie szkoły, które nie brały udziału i nie odwiedziły targów edukacyjnych dzieci i rodziców do włączenia się w następnych latach w tak ważne wydarzenie. Zobacz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Brawo Justynko! Przyklasnę i będę trzymał, mocno zaciśnięte kciuki za ludzi, którzy przyczyniają się do wzrostu i upowszechniania działań z zakresu edukacji. Tak Trzymać! I do Przodu! Jak mój imiennik Tadeusz Rydzyk.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tomek
  • Tomek
  • 22.02.2012 22:52

Znam te Targi w Poznaniu. Zawsze staram się w nich uczestniczyć .

Komentarz został ukrytyrozwiń
obserwator
  • obserwator
  • 22.02.2012 18:03

Wreszcie zabiorą się za wychowanie. To hasło wejdzie w życie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe przedsięwzięcie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.