Facebook Google+ Twitter

XVII Finał WOŚP w Radomsku

Już teraz Miejski Dom Kultury w Radomsku rozpoczął przygotowania do XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

materiały organizatorów XVII Finału WOŚP (www.wosp.org.pl) / Fot. WOŚPGłówne wydarzenia będą miały miejsce oczywiście w sali widowiskowej MDK-u. Instytucja ta organizuje imprezę razem z Komendą Hufca ZHP Radomsko, Powiatową Strażą Pożarną w Radomsku, Pocztą Polską oraz lokalnym oddziałem Polskiego Czerwonego Krzyża.

Jak co roku na uroczystej licytacji można nabyć ciekawe przedmioty ofiarowane zarówno przez instytucje jak i osoby prywatne. Po licytacji odbędzie się koncert rockowego zespołu Lipali. Zapewne - tak jak podczas poprzednich radomszczańskich edycji WOŚP - odbędzie się także tzw. "światełko do nieba", czyli wielki pokaz fajerwerków.

Finał odbędzie się 11 stycznia 2009 roku. Pieniądze będą zbierane na wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci. Hasłem przewodnim finału będzie popularne powiedzenie "W zdrowym ciele zdrowy duch" zachęcające do dbania o swoje ciało, zdrowie i samopoczucie.

Aby zostać wolontariuszem na terenie Radomska należy zgłosić się do Miejskiego Domu Kultury przy ul. Brzeźnickiej 5. Poszukiwane są także firmy, które wspomogą organizację przyszłorocznego finału.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Ta cała Orkiestra to patologia. Wstyd mi, że sam współorganizowałem kiedyś te spędy i dla tego wiem coś o tym. Zastanawiam się jaki kolejny rekord osiągnie ogłupiona młodzież na Orkiestrze Owsiaka w wypitym alkoholu, pękniętych prezerwatywach, niechcianych i poczętych dzieciach, spłodzonych przez zaćpanych młodych ludzi, którzy później wyskrobią nienarodzone? Więc światełko jest do piekła a nie do nieba a żebracy zbierający na satanistyczny Woodstock niech spadają razem z SLD i PO. Owsiaki-buraki wysyłają światełko do piekła a nie do nieba, śmiejąc się z naiwnych oraz robiąc kosmiczną wodę z mózgu polskiej młodzieży. Róbta co chceta ma przecież ordynarne, cele polityczne a nie społeczne. Zbieranie pieniędzy(żebranina głównie pod kościołami i nachalne wciskanie serduszek) przez Owsiaka ma właśnie ukryte takie cele. Przy okazji pomocy słabszym (jest to zawsze głośne i nośne, medialnie) uprawia się anarchistyczną politykę lewacko-liberalną róbta co chceta, demoralizując młodzież. Owsiak to taki polski Che Guevara uprawiający ordynarną politykę także na terenie szkół, przy pomocy wielu lewicowych nauczycieli i ogłupionych uczniów, podobnie jak robił to komunistyczny ZSMP za czasów PRL. Czemu tak słabo reagują na to prawicowo-solidarnościowe samorządy? Spędy Owsiaka są organizowane głównie przez te same środowiska lewicowo-liberalne, które organizują parady miłości dla homoseksualistów i nagminnie spotkać tam można ludzi lewicy, PO i UW których wielu osobiście znam. A to wszystko robi się aby nakręcać narko-biznes w Polsce, który ich wspiera.

Komentarz został ukrytyrozwiń

zbyszek2009 a gdzie można szukać głupków, jeśli nie wśród ludzi wychodzących z kościołów? Pokazywali takich w Częstochowie, jak wyzywali reportera TVN - "żydzi raus!", to było hasło jednego z tych głupków. "Masoni won" itp. hasła utrzymane na podobnym poziomie jak twój komentarz. Mnie to dziwi, skoro idą do Częstochowy modlić się do żydówki Miriam-Maryi, to dlaczego tak żydów nienawidzą? 12 apostołow to też zydzi. Rok 2009 ma być rokiem Szawła, czyli św. Pawła - żyda. Czyż i twoim Bogiem nie jest żyd Jezus? Czy krzyk "żydzi raus!" jest więc na miejscu. Czy nie świadczy o głupocie słuchaczy Rydzyka? Kto tobie zrobił wodę z mózgu, można chyba się domyślić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Buraki Owsiaki wysyłają światełko do piekła a nie do nieba, robiąc kosmiczną wodę z mózgu małolatom, poszerzając front ćpunów, alkoholików i innych wykolejeńców tarzających się na Woodstocku w szczynach i błocie oraz urządzających dzikie orgie seksualne, po których nie brakuje nie chcianych i upośledzonych dzieci. Spędy Owsiaka są organizowane głównie przez te same środowiska lewicowo-liberalne, które organizują parady miłości dla homoseksualistów i nagminnie spotkać tam można ludzi lewicy, UW i PO. Więc Owsiak swoich żebraków nachalnie wciskających czerwone serduszka niech wysyła pod lokale SLD, PO, UW, UP i do popierającego go księdza Bonieckiego oraz biskupa Życimskiego. Wsiok Łowsiok niech wystąpi też o wsparcie do Gazety Wyborczej, NIE, Trybuny oraz WSI 24, Polsatu a także do ludzi z Pruszkowa i Wołomina handlujących narkotykami na jego imperkach a nie szuka głupków wśród ludzi wychodzących z kościołów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W chwili usunięcia komentarza napisałem wiadomość do autorki tego komentarza, że poprawiłem tekst i usuwam jej uwagę, grzecznie podziękowałem jej również za znalezienie błędu...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prawda, usuwanie komentarzy to chyba najgorsze co może być. Skoro poprawiłeś w tekście to mogłeś podziękować w komentarzu za uwagę a nie go usuwać!

Komentarz został ukrytyrozwiń

- Za usuwanie komentarzy :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

OK, spokojnie... :) Nie stresuj się tym :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kiedy ja pisałam komentarz to miałeś błędny tekst. Polecam zapoznanie się z nowym regulaminem odnośnie usuwania komentarzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

OK, w takim razie skoro piszesz go drugi raz to niech już będzie ;) Usunąłem za pierwszym razem ponieważ poprawiłem tekst więc po co miałby się tam znajdować komentarz, który jest nieaktualny i nie wnosi nic do tekstu? Ale skoro uważasz, że powinien się tam znajdować to przepraszam ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"W tym roku finał odbędzie się 11 stycznia 2009 roku." :) styczeń w tym roku już był a w przyszłym dopiero będzie

Komentarz nie był obraźliwy - dlaczego usunąłeś ? Dotyczył błędu merytorycznego w Twoim tekście.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.