Facebook Google+ Twitter

XVII Finał WOŚP z Lublina online

Dla tych, którzy będą poza zasięgiem TVP Lublin - transmisja XVII Finału WOŚP online w komputerach i telefonach komórkowych.

Każdy, kogo XVII Finał WOŚP w Lublinie zastanie na dyżurze, służbie, w podróży, chorobie, daleko od kraju, radia i telewizora – będzie miał możliwość wirtualnego udziału w tym wielkim przedsięwzięciu za pośrednictwem komputerów i telefonów komórkowych .

Przekaz online startuje w niedzielę 11 stycznia o godzinie 10 ze studia TVP Lublin. Dzięki szerokopasmowym łączom zestawionym przez LubMAN UMCS, transmisja z Lublina dotrze przez internet wszędzie tam, gdzie jeszcze bezpośrednio nie dociera lokalna publiczna telewizja. Przez Warszawę, Kraków, Pragę, Frankfurt, Brukselę, Paryż, Rzym, Madryt, Dublin, Londyn, Ottawę, Nowy Jork, Tokio, Pekin i Hong-Kong - XVII Finał WOŚP z Lublina zostanie rozsiany po całym świecie i wróci z powrotem do Ciebie na komputerowym monitorze lub wyświetlaczu telefonu komórkowego. Pod adresem wap.wosp.lublin.pl znajdziesz masę informacji o finale, nie tylko lubelskim, ale także ogólnokrajowym.

Już teraz zwiastuny XVII Finału WOŚP nadawane są przez internet w kraju i na świecie na platformie jednej z największych i najpopularniejszych telewizji P2P, przez WMP i mobiTV. W komórkach aktywny jest licznik kasy, WAPczat i Lubelska Orkiestrowa Telewizja Mobilna. W niedzielę wyemitowane zostaną w obrazie miliony wirtualnych Orkiestrowych Serc oraz Aniołków, które na żywo zabiorą internautów na Wielki Finał, podczas którego wszyscy razem zagramy o jak najwcześniejsze wykrywanie nowotworów u dzieci!!!

Przekaz z Lublina jest dostępny przez www.wosp.lublin.pl oraz mobilnie przez wap.wosp.lublin.pl lub przez www.ittv.pl oraz wap.ittv.pl

Sie ma!!!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.