Facebook Google+ Twitter

XVII Gala Śląskiej Nagrody Jakości po raz kolejny w Chorzowie

Uroczysta gala, organizowanego przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach, konkursu "Śląska Nagroda Jakości" odbędzie się już po raz siedemnasty.

Uroczysta gala, organizowanego przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach, konkursu "Śląska Nagroda Jakości" odbędzie się już po raz siedemnasty. W dniu 7 maja w Hotelu Arsenal Palace w Chorzowie wręczone zostaną statuetki XVII edycji konkursu "Śląska Nagroda Jakości" oraz Certyfikaty V edycji Programu "Stawiamy na Jakość".
Wyróżniono zwłaszcza organizacje, wykazujące szczególną dbałość w kwestiach zarządzania. Kapituła "Śląskiej Nagrody Jakości" przyznała przy tym zarówno nagrody zespołowe, jak i indywidualne oraz honorowe. Wśród laureatów znaleźli się m.in.: ZDZ i KOPEX z Katowic, Tomasz Konior i wybitni medycy Prof. Aleksander Sieroń i Prof. Marian Zembala, a także były, długoletni Prezydent Katowic Piotr Uszok.
Patronat honorowy sprawują władze województwa w osobach Wojewody i Marszałka Województwa Śląskiego oraz Przewodniczący Sejmiku Województwa Śląskiego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.