Facebook Google+ Twitter

XVIII Finał WOŚP z Lublina "na żywo" przez WWW i WAP

Specjalnie dla tych, którzy będą poza zasięgiem TVP Lublin - transmisja XVIII Finału WOŚP będzie dostępna online w komputerach i telefonach komórkowych.

Jurek Owsiak / Fot. PAPKażda osoba, którą XVIII Finał WOŚP w Lublinie zastanie na dyżurze, służbie, w podróży, chorobie, daleko od kraju, radia i telewizora - będzie miała możliwość wirtualnego udziału w tym wielkim przedsięwzięciu za pośrednictwem komputerów i telefonów komórkowych.

Przekaz online startuje w najbliższą niedzielę, 10 stycznia, o godzinie 10 ze Studia TVP Lublin.
Jeżeli tylko śnieg nie zasypie całkowicie internetowych i satelitarnych anten, to równolegle do przekazu ze studia zrealizowana zostanie od godziny 16 - transmisja plenerowa z Placu po Farze na lubelskiej Starówce.

Dzięki szerokopasmowym łączom oraz mobilnemu internetowi udostępniona transmisja z Lublina dotrze przez internet wszędzie tam, gdzie jeszcze bezpośrednio nie dociera lokalna publiczna telewizja. Przez Warszawę, Kraków, Pragę, Frankfurt, Brukselę, Paryż, Rzym, Madryt, Dublin, Londyn, Ottawę, Nowy Jork, Tokio, Pekin i Hong-Kong - XVIII Finał WOŚP z Lublina zostanie rozsiany po całym świecie i wróci z powrotem do Lublina na telebim i do ciebie na komputerowym monitorze lub wyświetlaczu telefonu komórkowego.

Pod mobilnym adresem wap.wosp.lublin.pl już teraz znajdziesz masę informacji o finale, nie tylko lubelskim, ale także ogólnokrajowym i globalnym.

Multimedialne zwiastuny XVIII Finału WOŚP w Lublinie dostępne są przez internet ze stron www.wosp.lublin.pl, na kanałach Grupy iTTvoraz mobilnie przez wap.wosp.lublin.pl i pod adresem wap.ittv.pl na kanale „WOSP” w mobilnej internetowej telewizji MobiTV iTTv. Z poziomu telefonów komórkowych i innych urządzeń mobilnych dostępny jest licznik kasy, WAPczat i Lubelska Orkiestrowa Telewizja Mobilna.

W najbliższą niedzielę od samego rana emitowane będą w przekazie z Lublina miliony wirtualnych orkiestrowych serc oraz aniołków, które na żywo porwą internautów w Wielki Finał, podczas którego wszyscy razem zagramy o jak najwcześniejsze wykrywanie nowotworów u dzieci!

Przekaz online z Lublina będzie dostępny przez www.wosp.lublin.pl, oraz mobilnie przez wap.wosp.lublin.pl lub przez www.ittv.pl oraz wap.ittv.pl

Sztab WOŚP przy TVP Lublin i Grupa iTTv pozdrawiają gorąco wszystkich orkiestrantów w kraju i na całym świecie!!!

SieMa!!!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Pozdrowienia przyjęte. Byłem na wyjeździe i grałem w Wysokiej Kamieńskiej. Było wesoło, licznie, śpiewnie i wystrzałowo. Strażacy dali pokaz ogni i fajerwerków, co było światełkiem do nieba.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fundacja. http://www.wosp.org.pl/fundacja

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.