Facebook Google+ Twitter

XX finał WOŚP już 8 stycznia. Zobacz, co zaplanowano w Warszawie

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W stolicy będzie towarzyszyć mu wiele atrakcji. Bieg "Policz się z cukrzycą" czy jarmark ekologiczny to tylko niektóre z nich.

W akcji ma wziąć udział 120 tysięcy wolontariuszy. / Fot. Silar, GNU 1.2 http://commons.wikimedia.org/wiki/File:07152_WOSP_Sanok,_2011.jpg

WOŚP w tym roku zagra po raz XX


W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz dwudziesty. Fundacja Jurka Owsiaka będzie zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego do ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Jak podaje PAP, w akcji ma wziąć udział 120 tysięcy wolontariuszy.Koncert przed PKiN oraz jarmark ekologiczny na pl. Konstytucji


W Warszawie jak co roku odbędzie się koncert przed Pałacem Kultury i Nauki. / Fot. Karolczaks, Creative Commons 3.0 http://commons.wikimedia.org/wiki/File:WOSP_Swiatelko_do_nieba_01.jpg W Warszawie, jak co roku, odbędzie się koncert przed Pałacem Kultury i Nauki. Na scenie pojawi się zespół Dżem, Arka Noego czy Elektryczne Gitary. O godzinie 20. tradycyjnie akcja "Światełko do nieba". Koncert potrwa od godz. 14 do 22.

W związku z finałem na placu Konstytucji odbędzie się jarmark ekologiczny. Towarzyszyć mu będzie degustacja potraw przygotowanych przez kucharzy z warszawskich hoteli i restauracji. Przewidziano również konkursy z nagrodami oraz pokazy filmów dla dzieci.

Czytaj dalej ------->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.