Facebook Google+ Twitter

XX finał WOŚP w Czeladzi

Już 8 stycznia br. odbędzie się XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W większości miast w Polsce będą miały miejsce się koncerty. Podczas imprezy zobaczymy rzecz jasna liczne licytacje, m.in. rękawic bokserskich Iwony Guzowskiej z autografem.

W tym roku fundacja Jurka Owsiaka będzie zbierać pieniądze pod hasłem "Gramy z pompą!" i będzie to jubileuszowa, bo już dwudziesta zbiórka. Środki zebrane zostaną przekazane na zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

W Czeladzi Wielki Finał rozpocznie się o godzinie 15 występem zespołów "Mini Babki" i "Pod Kluczem" pod kierownictwem p. Anny Piech. Zaraz po nich na scenę wyjdzie zespół "Curly Heads", a następnie "Slowmotion", ale będzie to tylko "przystawka" przed koncertem wieczoru, w którym wystąpi zespół "Konopians". Znani z występu w programie Kuby Wojewódzkiego muzycy zagrają swoje największe hity tuż po światełku do nieba, które zaplanowane jest tradycyjnie na 20.

Podczas imprezy będą przeprowadzane aukcje charytatywne. Do wylicytowania będą m.in.: rękawice bokserskie Iwony Guzowskiej z autografem, przekazane przez Wiceprezydenta Sosnowca Zbigniewa Szaleńca; koszulka piłkarska z autografami parlamentarzystów, przekazana przez APN Czeladź; oryginalny autograf Paris Hilton ze zdjęciem, który celebrytka złożyła podczas zeszłorocznej wizyty w Katowicach i wiele, wiele innych.

Zapraszam wszystkich serdecznie do Czeladzi oraz do składania pieniędzy do puszek w tym szczególnym dniu.

Program kwesty w Czeladzi:

15.00 - oficjalne rozpoczęcie XX finału WOŚP
15.05 - występ zespołów "Mini Babki" i "Pod Kluczem" pod kierownictwem p. Anny Piech
16.00 - koncert zespołu "Curly Heads"
16.55 - koncert zespołu "Slowmotion"
17.55 - koncert zespołu "Tequila Gerbils"
18.50 - koncert zespołu "Force of Gravity"
20.00 - światełko do nieba (pokaz sztucznych ogni)
20.05 - koncert zespołu "Konopians"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.