Facebook Google+ Twitter

XX finał WOŚP w Zamościu. Będzie się działo!

Sztab XX finału WOŚP w Zamościu znajduje się w Młodzieżowym Domu Kultury i tam odbędzie się większość imprez. W tym roku "zagra" 650 wolontariuszy z 45 placówek. Zakończenie imprezy wysłaniem "Światełka do nieba" odbędzie się o godz. 20.00 na placu przed pomnikiem Jana Zamoyskiego.

Szef sztabu WOŚP w Zamościu Andrzej Szumowski z modelem okrętu, wykonanym i podarowanym na aukcję przez Jacka Najsa / Fot. Tadeusz KowalskiTradycyjnie finałowi WOŚP towarzyszy wiele imprez. W MDK już od godz. 10.00 można będzie zobaczyć występ zespołów tanecznych: "Raptis", "Kornelki", Gimnzjum nr 5 oraz wokalnych: "Nutki", "Słowiki". Oficjalne otwarcie XX finału WOŚP o godz. 12.00.

Odbędzie się oczywiście licytacja, w dwóch turach, o godz. 11.00 i 13.00. Andrzej Szumowski, dyrektor MDK i szef sztabu WOŚP w Zamościu wylicza W24 tegoroczne fanty: "mamy zdjęcia z autografami Martyny Wojciechowskiej, zespołu „Video”, Artura Barcisia, Joanny Liszowskiej, Joanny Jabłczyńskiej, kabaretu "Ani Mru Mru", Pauli, Szymona Kołeckiego. Można wylicytować płytę zespołu „Enej” z podpisami jego członków, koszulkę z podpisami piłkarzy z holenderskiego klubu Roda JC Kerkrade, dwadzieścia koszulek Reporter Young, w tym jedną z autografem Jerzego Owsiaka oraz wiele zdjęć z jego podpisem. Otrzymaliśmy też atrakcyjny model okrętu, wykonany przez Jacka Najsa, osadzonego w Zakładzie Karnym w Zamościu".

Po południu w MDK ciąg dalszy imprez, a wśród nich: pokaz technik rycerskich, występ taneczny "Chillout" z Pniówka i "Slide" ze Starego Zamościa wraz z Edytą Zając, pokaz sztuk walki zawodników ze Stowarzyszenia Sztuk i Sportów Walki Bushido, członków Zamojskiej Komandorii Zakonu Szpitalników, pokaz iluzjonisty Igora Lewandowskiego oraz pokaz żonglowania piłeczkami w wykonaniu Michała Rycaja i Pawła Wierzchowskiego. O 17.30 rozpocznie się turniej szachowy "Serce dla serc".

Logo zamojskiego finału WOŚP / Fot. logoFinałowi WOŚP w Zamościu towarzyszy wystawa fotografii z finałów orkiestry w 1994 r. oraz w latach 2005-2011 w Galerii na Poddaszu MDK. Na parkingu obok MDK w godz. 10. 00 - 16.00 będzie można podziwiać wystawę aut terenowych oraz zabytkowych samochodów i motocykli.

Czytaj dalej --->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.