Facebook Google+ Twitter

XX Finał WOŚP. Wielkie granie w Tarnowie wystartuje już w sobotę!

Za kilka dni rozpocznie się jubileuszowy XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie orkiestra serc zagości także w Tarnowie. Sprawdź, co gród Leliwitów przygotował na tę specjalną okazję.

 / Fot. UM TarnówNa liście miast, które zagrają w tym roku z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy nie mogło zabraknąć Tarnowa. Gród Leliwitów od samego bowiem początku wspiera wysiłki fundacji Jurka Owsiaka. Tegoroczny cel jest bardzo szczytny - orkiestra zbierać będzie pieniądze na sprzęt ratujący życie wcześniaków oraz na pompy insulinowe dla ciężarnych kobiet z cukrzycą.

Tarnowska feta rozpocznie się już w sobotę 7 stycznia w iście sportowej atmosferze. Najpierw o godz. 10 spod basenu na Górze św. Marcina wyruszy pochód z czworonogami - "Wędruj z psiakiem zielonym szlakiem". Godzinę później, w Miejskim Domu Sportu w Mościcach rozpoczną się zawody pływackie dla najmłodszych. Także fani koszykówki nie będą narzekać na brak atrakcji. O godz. 15 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Gumniska wystartują zawody w Streetballu. Sobotnie granie zakończy się bardzo muzycznie - aż trzy imprezy przygotowali organizatorzy na tę okazję: w klubie Alfa (ul. Staszica 3), w klubie Blue (ul. Krakowska 8) oraz w klubie Pretekst (Rynek 12).

Zobacz też: sztab Wiadomości24 zebrał 24 tysiące zł dla WOŚP

Jeszcze więcej emocji towarzyszyć będzie niedzielnym atrakcjom. O 6 rano rozpocznie się kwestowanie. O godz. 9 na tarnowskim rynku będzie można zjeść pyszny żurek z Radiem Dobrze Nastawionym. Nasyceni tarnowianie będą mogli wówczas udać się na ul. Szpitalną, by w Rejonowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa podzielić się krwią (do godz. 14). Od wczesnych godzin porannych otwarte będzie również "Serduszkowe lodowisko" Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.