Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8338 miejsce

XX Forum Gospodarcze już w marcu

Współautorzy: Marta Wróbel

Już w marcu w Toruniu odbędzie się jedna z największych imprez gospodarczych gromadząca przedstawicieli biznesu, polityki, mediów. Organizatorem jest stowarzyszenie Integracja i współpraca.

 / Fot. Stowarzyszenie Integracja i WspólpracaXX jubileuszowa edycja Forum Gospodarczego, odbędzie się 4 i 5 marca 2013 roku w Toruniu. Tematyka forum -
jednego z największych kongresów ekonomiczno-gospodarczych w Polsce - obejmuje analizę najważniejszych wyzwań stojących przed polską, europejską i światową gospodarką w kontekście kryzysu ekonomicznego oraz procesów integracji i globalizacji.

Wzorem poprzednich edycji spotkania, nie zabraknie w programie tematyki społecznej. Uczestnicy panelu
NIEPEŁNOSPRAWNI W ŻYCIU CODZIENNYM zajmą się szeroko rozumianymi problemami osób niepełnosprawnych, począwszy od zatrudniania poprzez możliwości niezależnego życia po przez wizerunek w mediach osób z dysfunkcjami.

 / Fot. Forum GospodarczeMyślą przewodnią XX Forum Gospodarczego będzie podobnie jak w ubiegłym roku dyskusja na temat „Transgranicznych więzi systemowych”. Uczestnicy skupią się też na pieniądzu w aspekcie gospodarczym, społecznym, politycznym i humanistycznym.

Jeszcze firmy oraz instytucje mogą zgłaszać swoją chęć udziału w XX Forum Gospodarczym

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.