Facebook Google+ Twitter

XX Forum Gospodarcze w Toruniu z udziałem "KN Forum e-Biznesu"

Na jubileuszowym XX Forum Gospodarczym, jednej najstarszych i największych konferencji ekonomiczno-gospodarczych swój udział zaznaczyli członkowie Koła Naukowego Forum e-Biznesu z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Koło Naukowe e-biznesu / Fot. archiwum Menu GroupKoło Naukowe Forum e-Biznesu, za sprawą ambitnych i zmotywowanych do działania członków, bez wątpienia należy do jednej z najaktywniejszych organizacji studenckich nie tylko na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu, ale także na całym uniwersytecie. Studenci zrzeszeni w kole bardzo ochoczo uczestniczą w przeróżnych wydarzeniach na terenie całej Polski, pogłębiają swoje zainteresowania i chętnie nawiązują kontakty w celu współpracy z Forum e-Biznesu.

Wielkie słowa uznania dla Anny Figiel z Koła Naukowego e-biznesu Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu od Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego / Fot. Bogdan WęgrzynekDzięki XX Forum Gospodarczemu członkowie Koła Naukowego Forum e-Biznesu mieli możliwość uczestnictwa w panelach dyskusyjnych oraz prezentacjach związanych z ich zainteresowaniami naukowymi oraz zawodowymi. Byli bardzo usatysfakcjonowani z udziału w tym wydarzeniu. Wyrażają również nadzieję, że przyszłe Fora będą równie interesujące oraz otwarte na społeczność akademicką.

Dni e-biznesu / Fot. Archiwum Menu Group- "Udział w XX Forum Gospodarczym w Toruniu był ogromną szansą dla mnie, jako przedstawiciela społeczności akademickiej. Bloki tematyczne dotycząca energii odnawialnej, społecznej odpowiedzialności biznesu oraz gazu łupkowego uważam za bardzo udane. Przedstawiciele świata nauki oraz biznesu mieli możliwość przedstawić wszelkie aspekty związane z poszczególnymi dziedzinami oraz odpowiedzieć na pytania uczestników, aktywnie biorących udział w dyskusji." - wyraził swoje zdanie Jarosław Kowalik, członek koła. - "Forum jest fantastycznym sposobem na integracje środowisk zaangażowanych działalności strategiczne dla rozwoju gospodarki w skali makro oraz mikro. Osobiście miałem możliwość przedyskutowania interesujących mnie aspektów zarówno ekspertami jak i rówieśnikami zainteresowanymi poszczególną tematyką." - dodał.

- "Dzięki udziałowi w XX Forum Gospodarczym miałam możliwość porozmawiania i wymiany poglądów z wieloma znamienitymi osobami, ekspertami w różnych obszarach. Udział w tym wydarzeniu był dla mnie bardzo cennym doświadczeniem." - powiedziała Anna Figiel, członkini Koła Naukowego Forum e-Biznesu.
- "Uważam, że tegoroczne Forum Gospodarcze było bardzo udane, poruszonych zostało bardzo wiele interesujących tematów. Mnie osobiście bardzo interesuje zagadnienie przede wszystkim klastrów gospodarczych, ale również fotowoltaiki i mam nadzieję, że w przyszłym roku punkty te będą miały swoje odrębne panele."

Celem działalności Koła Naukowego Forum e-Biznesu jest rozwój wiedzy i umiejętności dotyczących zastosowania technologii informatycznych w działalności gospodarczej oraz propagowanie szeroko rozumianego rozwoju społeczeństwa informacyjnego. Obecnie koło rozpoczęło przygotowania do samodzielnej organizacji w maju corocznego eventu jakim są "Dni e-Biznesu". Wydarzenie ma umożliwić społeczności studenckiej uczestniczenie w interesujących dla nich konferencjach i zainteresowania się tematykami na nich omawianymi. Na chwilę obecną Forum e-Biznesu jest w gotowości na ustalenie zagadnień, które będą uwzględnione w ramach tegorocznych "Dni e-biznesu" i jest również otwarta na inicjatywę ze
strony osób związanych z e-biznesem w celu ich chęci udziału w tym wydarzeniu, które może przynieść obopólne korzyści.

Działalność Forum e-Biznesu opiera się o szeroko pojęty biznes internetowy oraz branżę kart i systemów płatniczych. Organizacja uczestniczy w projektach badawczych związanych z tą dziedziną, a także w wielu prestiżowych wydarzeniach. 14 marca 2013 roku kilkuosobowa reprezentacja koła weźmie udział w prestiżowej konferencji: "E-płatności i w polskim handlu", XX sesji w ramach cyklu "Polskie Karty i Systemy"
w Polonia Palace Hotel w Warszawie.

http://www.feb.umk.pl/

Anna Figiel, Bogdan Węgrzynek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.