Facebook Google+ Twitter

XX Światowe Forum Mediów Polonijnych już wkrótce. Dziennikarze, dołączcie do Reginy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-01-13 13:27

Redaktor Regina Cyganik, przez lata związana z Telewizją Kraków przygotowuje obszerną publikację na jubileuszowe, światowe spotkanie dziennikarzy polonijnych we wrześniu 2012 r. Już apeluje do dziennikarzy polonijnych i krajowych o współpracę.

W związku z przygotowywaną obszerną publikacją na XX Światowe Forum Mediów Polonijnych, red. Regina Cyganik, związana przez lata z Telewizją Kraków zaapelowała do dziennikarzy polonijnych a także krajowych mediów, uczestników forum: Kochani! Na XX jubileuszowe Światowe Forum Mediów Polonijnych wydana zostanie książka, której autorami będziecie WY wszyscy. Pod warunkiem, że do końca lutego br, na mój adres regina.cyganik@gmail.com przyślecie maksimum 2 strony tekstu (może być oczywiście mniej) swoich wspomnień, refleksji, przemyśleń pod hasłem - co Forum zmieniło w moim życiu - osobistym, rodzinnym, zawodowym itp. czyli co po powrocie z Forum było dla Was najważniejsze, jak przełożyło się na Wasze życie, czym zaowocowało, co spowodowało...

Myślę, ze każdy resztę sobie domyśli i dopowie. Do tekstu proszę dołączyć swoją fotografię i oczywiście wymyślić tytuł, bo moim zadaniem będzie wyłącznie złożenie wszystkiego w całość, napisanie wstępu, opracowanie graficzne, poprawienie ewentualnych literówek i tyle. Bez najmniejszej ingerencji w tekst.

Bardzo proszę o serdeczne i poważne potraktowanie propozycji, bo w sumie tylko od nas zależy co we wrześniu 2012 ujrzy światło dzienne. Niecierpliwie czekam na Wasze materiały.


Józef Komarewicz
materiał zamieszczony pierwotnie na blogu autora

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.