Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

100335 miejsce

XX Zjazd Rodziny Radia Maryja w Częstochowie

Już po raz 20 , w dniach 7-8 lipca 2012 r słuchacze radia Maryja spotkają się w Częstochowie .

Na Jasnej Górze w Częstochowie 7 i 8 lipca 2012 roku spotkają się słuchacze Radia Maryja. Na spotkaniu modlitewnym spotka się kilkadziesiąt tysięcy uczestników.

W programie, 7 lipca o godz.18:00 na Wałach Jasnogórskich biskup senior Stanisław Stefanek z diecezji łomżyńskiej odprawi mszę świętą. W nocy przewidziano czuwanie przy obrazie jasnogórskim.

8 lipca o godz. 8 zostaną odśpiewane Godzinki do Niepokalanego Poczęcia i o godz.11:00 zostanie odprawiona uroczysta msza św. Zakończenie spotkania przewidziano na około 15:00. Przewodnią intencją modlitwy będzie prośba o wolność słowa i miejsce dla TV Trwam na multipleksie cyfrowym.

Pomiędzy modlitwami będą odbywać się koncerty zespołów religijnych i ludowych. Cała uroczystość będzie transmitowana w TV Trwam i Radiu Maryja.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

antek
  • antek
  • 09.07.2012 19:00

Artykuł OK - przyjechali, pomodlili się. (Nikt się nie bił, nie wyzywał, itd.)

Komentarze przypominają, że wakacje trwają. Droga młodzieży dorwała się do Internetu i myśli, że wszystkie rozumy pojadła. Dokazuje i obraża do woli... Ech...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Janusz na pal-kot
  • Janusz na pal-kot
  • 09.07.2012 00:05

Obserwatorek , ty jesteś chyba wibratorek janusza cioty?

Komentarz został ukrytyrozwiń
obserwatorek
  • obserwatorek
  • 08.07.2012 22:10

Kaczor tez w celibacie to pasuje do tej moherowej hołoty

Komentarz został ukrytyrozwiń
Adam B
  • Adam B
  • 08.07.2012 21:58

Czy te wiadomosci24 to pismo Palikota? Bo jak przeglądam te opinie to mam takie wrażenieże tu sami wrogowie Polski i Polaków się koncentrują.

Komentarz został ukrytyrozwiń
doPiSek
  • doPiSek
  • 08.07.2012 18:57

Piękny wiec polityczny i
polityczne homilie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Katoliczka
  • Katoliczka
  • 08.07.2012 18:44

@Karol Kossakowski

To podaj jako ANTYDOTUM dla tych "walczących o " WOLNOŚĆ " !!!!!
KIM JEST TADEUSZ RYDZYK
imperium ojca rydzyka - 1
http://www.youtube.com/watch?v=2DFJBnmhcmI

Komentarz został ukrytyrozwiń
internauta
  • internauta
  • 08.07.2012 13:54

A gdzie ten lud rydzykowo - smoleński ?
Mało komentarzy !
Niech mi nikt nie pisze ,że się modli.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 08.07.2012 12:59

Piękna uroczystość - tak w wymiarze religijnym jak i patriotycznym. Trzeba ratować Ojczyznę przed rabunkiem i obecną rządzącą agenturą!

Modlitwy za Ojczyznę; muszą niedługo przynieść efekt odsunięcia od władzy , obecnych obłąkanych ludzi!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jakby nie było wolności słowa to by się ten artykuł nie pojawił.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 07.07.2012 18:52

No to pójdą parasolki w ruch jak pojawi się inna ekipa TV niż akceptowana .Takie spotkania to czysta polityka. Wolność słowa w RM i TV Trwam jest nadużywane. Żadne media nie nawołują do nienawiści , antysemityzmu , rusofobii , homofobii jak to robią media Rydzyka.