Facebook Google+ Twitter

XXXVI Bydgoskie Impresje Muzyczne na Wyspie Młyńskiej

Bydgoskie Impresje Muzyczne to niesamowite wydarzenie, na które zjeżdżają się do Bydgoszczy zespoły z całego świata. Dzięki bardzo wielkiemu zaangażowaniu organizatorów Polska staje się na cały tydzień muzycznym centrum Europy.

1 z 16 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Bydgoskie Impresje Muzyczne w 2013 roku rozpoczęły się 1 lipca i potrwają do 6 lipca. Fot. Marek Wiśniewski
Bydgoskie Impresje Muzyczne w 2013 roku rozpoczęły się 1 lipca i potrwają do 6 lipca. Fot. Marek Wiśniewski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Tak, Panie Marku. Jak można przez ten pryzmat patrzeć na to, co artysta chce nam ofiarować. No, ale chyba jednak niektórzy mają inne podejście:) "róbmy swoje":)(W.Młynarski) Pozdrawiam z Krakowa!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Basiu, dziękuję za miłe słowa i zgadzam się z Panią, że tego typu wydarzenie to niesamowita sprawa. Czasami jak już zrobię wszystkie zdjęcia, jakie potrzebuję, to siadam sobie na chwilę i normalnie "odpływam" przy tej wspaniałej muzyce granej przez bardzo uzdolnionych młodych ludzi. Co do urody uczestników, to myślę, że każdy człowiek jest wyjątkowy i piękny, ale na pewno nie jest to w żaden sposób brane pod uwagę przeze mnie przy wykonywaniu zdjęć. Liczy się dobry moment i odpowiednia kompozycja (oraz kilkadziesiąt innych szczegółów). Jeszcze raz dziękuję i bardzo się cieszę, że również w Krakowie Bydgoskie Impresje Muzyczne przypadły Pani do gustu:) Pozdrawiam:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Marku, według mnie to wspaniała robota ! Dziękuję, że mieszkając w Krakowie mogę dzięki Panu zobaczyć, co dzieje się na scenie bydgoskiej. Wydarzenie (powtarzam) jest ważne i dodam : ważne dla ludzi z całego kraju. Gdyby odbyło się np.w Warszawie, to wówczas zyskałoby na wadze? Zespoły z różnych krajów prezentują u nas, w Polsce swoją kulturę. Nie ważne gdzie. Może to być nawet dotąd nieznana wioska, ale zawsze będzie to Polska. Co do "ślicznych dziewczyn" "brylujących" na rotatorze - chyba nie w tej bajce wpisał się autor tych słów, no ale pomyłki się zdarzają:) Pozdrawiam !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam, Panie Andrzeju W. udało mi się do tej pory zrobić jeszcze ten artykuł link
Dzisiaj niestety się nabiegałem, ale niezbyt mi się udało trafić na koncerty i niestety raczej nie zrobię z tego artykułu.
Panie Andrzeju Ch. nie do końca rozumiem, o co chodzi z tym "brylowaniem"? Czyli jak jestem z Bydgoszczy to te rzeczy, które się tu dzieją nie powinny być z wysoką wagą? Niby dlaczego nie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo proszę o link do artykułów,o których pan wspomniał, panie Marku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na rotatorze, jak to Pan Andrzej napisał właśnie "brylują" inne zdjęcia tego autora:) To nie z tej galerii:) Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tańczą, grają i śpiewają z pasją. Wspaniali. Brawa! brawa dla organizatorów i wykonawców.. Impreza perełka. Relacja na medal.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pokazał nam Pan bardzo ważne wydarzenie. To piękne, że kultywuje się kulturę i stare tradycje. Ma to miejsce w Bydgoszczy - miasto może być dumne ! Te sześć dni, to wspaniała lekcja kultury wielu narodów, a dla nas Polaków z pewnością wielka przyjemność uczestniczenia w niej. Panu serdecznie gratuluję tak profesjonalnej fotorelacji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję:) Jedno z niewielu wydarzeń, na których nie tylko ciężko pracuję, ale również swietnie się bawię. Kocham folklor i kultury różnych krajów:) Wielkie podziękowania dla pani Dominiki K. z Pałacu Młodzieży za umożliwienie mi przygotowywania artykułów:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piękna impreza muzyczna. Uwielbiam regionalna twórczość muzyczną.
Zdjęcia wspaniale oddają klimat wydarzenia - akrobacje oddają żywiołowość, witalność folkloru.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.