Facebook Google+ Twitter

xyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyz

xyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyz

xyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyzxyz

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Nie wiem czy to dobry pomysł , chyba że maja to już przećwiczone, wygląda to tak jak byśmy stawiali wyłącznie na obronę no chyba że pomocnicy będą wspomagali osamotnionego napastnika według mnie głupi pomysł ale zobaczymy jak to się sprawdzi z Odrą Włodzisław miejmy nadzieję że Zieliński wie co robi ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powiem tak, że "odrzutkami" to bym ich nie nazwał. Cvirik i Bąk na środku obrony grają dobrze, może nie bardzo dobrze, ale i tak formacja defensywna jest najmocniejszym punktem biało-zielonych.
A Marko Bajić, który jeszcze nie zagrał w Lechii na dzisiejszym treningu był najlepszym zawodnikiem, widać że jest pomysłowy i ma zawsze jakieś wyjście z sytuacji. Nie wiem czemu Henryk K. go wyrzucił, w Lechii może być bardzo mocnym punktem.
Zabłockiego oceniać nie chcę, bo wszedł na 40 minut i w sumie nic nie pokazał. Nawet nie wiedziałem, że gra. Ale jest po kontuzji.
Największym rozczarowaniem jest dla mnie postawa Łukasz Surmy. Porównując w ostatnim meczu go i Brzęczka, to się zastanawiałem, który z nich ma 37 lat ; ] Choć trzeba przyznać, że Jurek też nie grał jakiś wybitnych zawodów. Po prostu potrafił przytrzymać piłkę, zwolnić i przyspieszyć akcję kiedy trzeba. W Lechii brakuje takiego zawodnika, może Karol Piątek jak wróci po kontuzji to pociągnie tą grę, a może wspomniany przeze mnie już Bajić. Zobaczymy ; )
No, ale ogólnie to trener Jacek Zieliński dzisiał wspominał, że chyba przejdą na grę systemem 1-4-5-1 i być może to poprawi jakość gry.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powiedzmy szczerze chodź jestem wiernym kibicem Lechii , i jestem prawie na każdym meczu to stwierdzam z ręką na sercu że Lechia gra tak zwaną "padlinę" biorąc pod uwagę to iż są w ekstraklasie powinni jakoś inaczej do tego podejść to po pierwsze . Po drugie transfery które wykonała Lechia były według mnie porażką , bo albo mi się zdaje albo Lechia kupuje wszystkich odrzutków których nie chciano w innych klubach , wierze w to że się utrzymają ! ale ... jak się nie wezmą to będzie naprawdę ciężko

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sam poziom spotkania żenujący...
http://www.przegladligowy.pl/news,4,8326_relacja_z_gdanska_udany_debiut_jurija_szatalowa_lechia_polonia_01.html tutaj moja relacja z tego samego spotkania :) Nie wiem, czy dobra bo pisania na szybko po meczu... Ale może zawsze coś podejrzysz. Ciekawe dla mnie było, że Zieliński na konferencji prasowej był bardzo spokojny. W sumie to najlepszy z tego całego meczu było komentarz jednego z "kolegów" dziennikarzy: Zieliński zostanie, bo to jedyny trener jakiego zna Michalski. Śmiać mi się chciało, bo to Lechia zaprezentowała, to poziom kreta na Żuławach. Później miałem przyjemność oglądać mecz Widzewa z Zagłębiem, to muszę przyznać, że choć to I liga, to mecz o wiele lepszy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lead i zdanie trzecie od końca - niepotrzebne i rażące powtórzenia. Sporo błędów interpunkcyjnych, a nawet literówka. Troszkę dużo, jak na jedną, niedługą relację ;)

Wynik mnie cieszy. Właśnie na to liczyłam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.