Facebook Google+ Twitter

YES - brytyjska grupa rockowa przyjedzie do Warszawy

Już 2 czerwca w Sali Kongresowej w Warszawie odbędzie się koncert legendy progresywnego rocka. Brytyjska grupa YES ponownie przyjeżdża do Polski!

 / Fot. Materiały prasoweW ramach europejskiej trasy w 2014 roku zespól odwiedzi Oxford i Londyn (Anglia), Glasgow (Szkocja), Paryż (Francja), Zurich (Szwajcaria), Brukselę (Belgia), Warszawę (Polska) i wiele innych miast.
Podczas tej trasy fani mogą liczyć na niezwykłe przeżycia - zespół zapowiedział zagranie w całości swoich trzech najpopularniejszych albumów: “The Yes Album”, “Close to the Edge” i “Going for the One”. Warto dodać, że YES wykona wszystkie utwory w kolejności występowania na albumach studyjnych.

A tak wypowiadają się sami członkowie grupy o nadchodzącej trasie koncertowej:
„Graliśmy te trzy albumy w całości podczas naszej trasy po Północnej i Południowej Ameryce, fani byli zachwyceni” – mówi Steve Howe – gitarzysta YES. „Fani naprawdę to kochają” - zapewnia współzałożyciel i gitarzysta basowy Chris Squire – „I my także. Dodatkowo wykonywać będziemy utwory, które rzadko graliśmy na żywo. Jednego utworu - „Venture” z „The Yes Album”” - nigdy nie wykonywaliśmy na żywo do czasu tej trasy". Alan White dodaje: „Tak jak podczas naszej "trzyalbumowej" trasy po obu Amerykach, tak i w Europie będzie to świetna okazja, aby pokazać naszym fanom w Europie rozwój Yes przez te wszystkie lata i przywołać najlepsze wspomnienia tamtych czasów a także stworzyć nowe. Czekamy na koncerty w Europie, zagranie trzech albumów, a przede wszystkim na spotkanie się z naszymi wspaniałymi fanami. To świetna zabawa także dla nas, mamy nadzieję, że fani w całej Europie będą zadowoleni z naszych koncertów”.

Bilety w cenach 165 zł - 286 zł do nabycia na www.eventim.pl i www.LiveNation.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.