Facebook Google+ Twitter

Yes't Festival 2013 zaprasza do zgłaszania się

Współautorzy: Magdalena Wróbel

Kto chętny do integracji i śpiewania, może się już zgłaszać do konkursu wokalnego "YES’t FESTIVAL 2013", organizowanego przez Bemowskie Centrum Kultury. Impreza ma na celu integrację, więc mile widziane są osoby z niepełnosprawnością.

 / Fot. LogoTo już 8 edycja tego wyjątkowego konkursu wokalnego. Dzięki temu, że organizatorzy dbają o to, aby na scenie razem występowały osoby niepełnosprawne i te które nie mają żadnych problemów zdrowotnych, środowisko to bardzo się integruje i rozwija.

Bemowskie Centrum Kultury Artbem stawia sobie za cel stworzenie bezpiecznego i profesjonalnego miejsca dla artystów amatorów. Yes't Festival 2013 to warsztaty i konkurs. Uczestnicy zakwalifikowani zostaną poprzez nadesłane zgłoszenia - nagrania demo. (Nieprzekraczalny termin, do kiedy można je przesyłać, to 10 maja). Ewentualnie może się pojawić na przesłuchaniach " na żywo". Jednak warto pamiętać, że karta zgłoszeniowa musi dotrzeć do organizatorów przed upływem 10 maja. Artysta jest proszony o zaprezentowanie dwóch piosenek: dowolną i utwór konkursowy wybrany wg. klucza tematycznego- w tym roku są to piosenki Seweryna Krajewskiego.

 / Fot. Materiały prasowe organizatorówCo ważne, dla wokalistów organizatorzy zapraszają na 5 dniowe warsztaty, gdzie młodzi artyści będą mogli nie tylko bliżej się poznać, ale też kształcić i ćwiczyć swój głos. Podczas przesłuchań konkursowych jak i koncertu finałowego wszyscy zaproszeni piosenkarze zaprezentują się z profesjonalnym zespołem muzycznym. Podczas koncertu laureatów, 7 września 2013 r. w Amfiteatrze Bemowo, wystąpią nagrodzeni uczestnicy Festiwalu oraz zaproszona Gwiazda – Gość Specjalny YES’t Festival 2013.

http://yestfestival.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.