Facebook Google+ Twitter

"You and I" - nowy b-side Arctic Monekys do posłuchania w sieci

Death Ramps to ich pseudonim, Richard Hawley to ich przyjaciel, duchowy ojciec zespołu. W końcu połączyli siły i nagrali wspólny utwór - "You and I". Eksperyment udał się. You and I to najlepszy b-side Arctic Monkeys w erze "Suck it and see".

 / Fot. Laura from Washington/Newcastle/Sunderland, UK/CC 2.0Podczas jednej z gal, na której przyznawano muzyczne nagrody, Alex Turner powiedział: "Trzeba wezwać policję! Richard Hawley został okradziony." Arctic Monkeys zdobyli wówczas prestiżową nagrodę Mercury Prize, mając zaledwie 20 lat. Turner chciał podkreślić swoje zaskoczenie i szacunek dla Hawleya.

Richard Hawley to były członek kultowej grupy Pulp z lat 90. Od początku kariery Arctic Monkeys duchowo wspierał grupę. Młokosom poparcie, starszego uznanego kolegi musiało dodawać otuchy. Hawley pochodzi również z Sheffield.

Arktyczni chłopcy czują się obecnie wyjątkowo dobrze; ewidentnie tournee na którym promują swoja nową płytę sprawia im radość. Jak to się mówi teraz - mają fun! Do nagrania b-sidów zaprosili już ich przyjaciela i brata zarazem Miles'a Kane'a. Teraz przyszedł czas na ich ojca, Richarda Hawleya. Ich wspólne dzieło to utwór "You and I", który znalazł się na ostatnim singlu "Black Treacle" i jest to ich najlepszy b-side w czasach czwartej płyty "Suck it and see ".

Czy takie będą ich następne utwory? Alex Turner podczas ostatniego wywiadu, powiedział, ze zespół planuje nagrać kilka utworów i zmontować z tego mini ep-kę. Czekamy z niecierpliwością!Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.