Facebook Google+ Twitter

You Can Dance. Krakowski casting do 6. edycji

Ponad sześćset osób zgłosiło się we wtorek (04.01.2011) na casting w Operze Krakowskiej. Przesłuchania kandydatów trwały do trzeciej nad ranem. Nie brakowało talentów i antytalentów.

Chętni do startu w castingu gromadzili się przed budynkiem Opery Krakowskiej już od samego rana. Nie odstraszyły ich mróz ani zaćmienie słońca. Ich cierpliwość została nagrodzona, o godzinie 10.30 przed gmach Opery Krakowskiej zajechał autokar You Can Dance i wysiadła z niego nowa gwiazda programu Patricia Kazadi, która poprowadzi szóstą edycję programu You Can Dance.Teraz już tylko ankieta personalna dzieliła kandydatów od zrobienia pierwszego kroku w kierunku stania się uczestnikiem. W dwóch salach na czwartym piętrze budynku opery przeprowadzono wstępne przesłuchania kandydatów, to tu po raz pierwszy musieli oni powiedzieć coś o sobie i zaprezentować swój talent. Na tych, którym się udało czekał występ przed publicznością na scenie Opery Krakowskiej, gdzie oprócz publiczności czekali jurorzy, a wśród nich nowa reprezentantka płci pięknej Kinga Rusin.

Ilość utalentowanych kandydatów była tak duża, że casting zakończono dopiero po trzeciej w nocy. W tegorocznej edycji uczestnicy castingów walczą o bilety do Casablanki.
Kraków to trzeci przystanek na tracie ekipy You Can Dance. Pierwsze castingi odbyły się w Gdańsku i Lublinie tym, którzy odpadli w trzech pierwszych oraz tym, którzy jeszcze się wahają pozostały jeszcze dwie szanse: Wrocław (11 stycznia, Teatr Polski) oraz Warszawa (14 stycznia, Teatr Studio).

Program You Can Dance - Po prostu tańcz! Na ekranach polskich telewidzów gości od 5 września 2007 roku. W tym czasie miało miejsce już pięć edycji w których w jury zasiadali: Agustin Egurrola, Michał Piróg, Weronika Marczuk-Pazura oraz Anna Mucha, a program prowadziła Kinga Rusin, która w bieżącej edycji zasiadła w jury. W roli prowadzącej w szóstej edycji wystąpi Patricia Kazadi. Program na licencji amerykańskiego formatu So You Think You Can Dance produkowany jest przez firmę Mastiff Media Polska, która realizuje go na zlecenie telewizji TVN. Średnia oglądalność programu waha się w granicach 3 000 000 widzów.

Najlepsi w tańcu grupowym musieli jeszcze wykazać się indywidualnie zanim dostali szansę startu przed jurorami You Can Dance. / Fot. Sławomir OstrowskiKażdy uczestnik prezentował własny styl i poziom przygotowania. / Fot. Sławomir OstrowskiO to toczyła się walka do trzeciej w nocy. / Fot. Sławomir OstrowskiMimo upływu godzin tłum pod operą nie malał. / Fot. Sławomir OstrowskiTo od nich zależy być albo nie być w tegorocznej edycji You Can Dance. / Fot. Sławomir OstrowskiPatricia Kazadi oficjalnie otwiera krakowski casting do 6. edycji You Can Dance. / Fot. Sławomir OstrowskiJuż w progu opery każdy kandydat musiał pobrać ankietę personalną do wypełnienia. / Fot. Sławomir OstrowskiNie ważne, gdzie, ważne żeby wypełnić. / Fot. Sławomir OstrowskiByli i tacy co stawali na głowie byle tylko wywalczyć sobie bilet do Casablanki. / Fot. Sławomir OstrowskiO tej chwili marzył każdy uczestnik Castingu. / Fot. Sławomir OstrowskiNie kostium zdobi tancerza. / Fot. Sławomir OstrowskiWstępna preselekcja kandydatów. / Fot. Sławomir Ostrowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Fajna fotorelacja 5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.