Facebook Google+ Twitter

You can dance z "Progresem" w Ostrowcu Świętokrzyskim

Zdobywająca coraz większe uznanie w kraju Szkoła Tańca "Progres" Edyty Wilk organizuje dla swoich obecnych i przyszłych uczniów, a także wszystkich miłośników tańca kolejną niespodziankę.

Tancerki ze Szkoły Tańca Progres podczas Dni Ostrowca 2013. / Fot. Krzysztof KrzakPo ubiegłorocznych warsztatach prowadzonych przez Marcina Mrozińskiego, Dariusza Bujnowskiego i Cassem Smithem instruktorki "Progresu", Edyta Wilk i Monika Wielińska zapraszają na kolejne spotkanie z utalentowanymi tancerzami i nauczycielami tańca, znanymi z programów telewizyjnych "You Can Dance. Po prostu tańcz" oraz "Got To Dance. Tylko taniec".

Dwudniowe warsztaty odbędą się w Osiedlowym Domu Społecznym Malwa w osiedlu Stawki w terminie 26 - 27 czerwca 2013 roku. Pierwszym instruktorem będzie Paweł "Tolek" Tolak, finalista 6. edycji "You Can Dance", członek i współzałożyciel warszawskiej formacji Belong To Beat. Początkowo tańczył breakdance, lecz od 4 lat mocno związany z tańcem hip - hop dance, locking, popping, house oraz choreografią. Jednym z jego ostatnich sukcesów było prowadzenie zajęć w STUDIO 68 w Londynie.Plakat warsztatów tanecznych. / Fot. Szkoła Tańca

Warsztaty w Szkole Tańca "Progres" poprowadzi także Sonia Felbur, asystentka choreografa Gabriela Francisco podczas warsztatów oraz czwartej edycji programu "You Can Dance" i JoJo Diggs w siódmej edycji tego show. Od lat szkoli się w Los Angeles w najlepszych szkołach na świecie Debbie Reynolds Studio, Millenium Dance Complex oraz The Edge Performing Arts Center. Brała udział najbardziej prestiżowym w świecie tańca przedstawieniu w Hollywood "Carnival" w choreografii Jojo Diggs. Jej ulubionym stylem jest hip - hop.

Kolejnym instruktorem podczas czerwcowych warsztatów w "Progresie" będzie Anna "YouYa" Jujka, jurorka 4. edycji programu "Got To Dance. Tylko taniec" w Polsacie oraz choreografka TVN - owskiego "You Can Dance. Po prostu tańcz". Tańczy od siódmego roku życia. W ciągu swojej 26 - letniej pracy z tańcem miała styczność z wieloma technikami tanecznymi, dzięki czemu posiada umiejętność łączenia takich stylów jak: jazz, modern dance, contemporary, broadway jazz, hip hop, ragga, house i wiele innych. Doświadczenie zdobywała w Polsce, Niemczech, Anglii, Francji.

Bliższe informacje o warsztatach i zapisy na nie prowadzone są drogą elektroniczną: progres@onet.com.pl lub telefonicznie: 508 205 300 i 600 504 995. Harmonogram zajęć można znaleźć na stronie: st-progres.blogspot.com. Znane są też ceny warsztatów: 30 zł - warsztaty z jednym choreografem, 50 zł - warsztaty z dwoma choreografami, 70 zł - warsztaty z wszystkimi choreografami, 90 zł - PAKIET warsztaty z wszystkimi choreografami i dodatkowe zajęcia tylko dla grup Progres I i Mini Progres I.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Pani Doroto, ja nie patrzę, organizm sam mi przypomina.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Krzysztofie, nie patrzeć na PESEL.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sam bym się zapisał na te warsztaty, gdybym był młodszy...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo ciekawy tekst. Widać, że Ostrowiec prężnie się rozwija.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Warto zajrzeć - są nowe informacje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.