Facebook Google+ Twitter

YOUTUBE PRZEJMUJE WIDOWNIĘ TELEWIZYJNYCH TALK SHOW

Kiedyś, przez całe lata Polacy oglądali „Wieczór z Wampirem”, „Bezludną wyspę” czy „Na każdy temat”. Dziś nawet najbardziej popularni prowadzący programy telewizyjne mogą pozazdrościć widowni internetowym talk-showom.

 / Fot. Jakub RutkaKatalizatorem globalnych zmian był rozwój portalu YouTube, ale też on-linowe wersje popularnych zagranicznych talk show, czy wreszcie całkowicie nowe programy, które każdego dnia podbijają serca tysięcy widzów. Ostatnio głośno było o występie Adele w internetowym programie Jamesa Cordena „The Late Late Show”, gdzie piosenkarka nie tylko odpowiadała na pytania, ale też jeździła autem i nuciła piosenkę Spice Girls. A jak wyglądają polskie internetowe talk-shows?
Od lat gwiazdy chętnie odwiedzają kawalerkę na Mokotowie, by porozmawiać z Łukaszem Jakóbiakiem w „20m2 Łukasza”. Autor tego przełomowego na polskim rynku programu doskonale wie, jak przyciągnąć do siebie znanych gości. Nie wycina wpadek realizatorskich i potrafi zaskoczyć, jak np. wtedy gdy zapewnił Dodzie wielkie wejście do swojej kawalerki… przez okno na 10-tonowym podnośniku.
Podobną konwencję do wspomnianego już „The Late Late Show” przyjął Filip Nowobilski, czyli „Duży w Maluchu”, który przeprowadza wywiady ze znanymi osobami w Fiacie 126p. W przeciwieństwie do Jamesa Cordena, Filip woli oddać stery swoim gościom i usiąść na miejscu pasażera w czasie podróży połączonej z rozmową. Jego samochód poprowadzili np. najsłynniejsza polska blondynka - Barbara Kurdej-Szatan czy Ewa Farna. Z kolei Dorota Wellman wolała pozostać w roli pasażera.
W podobnej konwencji realizowany jest program „Na Ławeczce , czyli Jakub Rutka na żywioł”. Nowe odcinki programu pojawiają się regularnie, w każdy piątek na YouTube i są emitowane również na platformie WP.TV. Jakub Rutka gości na swojej ławeczce osoby z show biznesu. Przeprowadzał rozmowy m.in. z Cezarym Żakiem, Michałem Wiśniewskim czy Marią Czubaszek. Ostatnio jego gościem była wokalistka Ivs Alter. – 18 marca mogliście obejrzeć mnie na najwygodniejszej ławeczce w Polsce, u Kuby Rutki. W programie jest tak przyjemnie i domowo, że nawet nie zorientowałam się kiedy prowadzący pociągnął mnie za język i powiedziałam więcej niż chciałam. Mam nadzieję, że moi rodzice nie oglądali talk-showu, bo opowiedziałam tam sprośny dowcip – śmieje się piosenkarka, która swoją karierę buduje również w internecie. Na YouTube jej debiutancki klip obejrzało ponad 750 tys. ludzi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.